PortalMMO.pl PortalMMO.pl http://PortalMMO.pl/ 2019-01-17 16:07:23 http://www.portalmmo.pl/images/logo.png 180 40 http://PortalMMO.pl/ PortalMMO.pl PortalMMO RSS Generator pl PortalMMO.pl <![CDATA[God of War: specjalny awatar dla zdobywców platyny ]]> http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/god-of-war-specjalny-awatar-dla-zdobywcow-platyny,435.html http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/god-of-war-specjalny-awatar-dla-zdobywcow-platyny,435.html Od początku wprowadzenia systemu trofeów na PS3, wydawały się być one bezużyteczne. Zapewniały poczucie satysfakcji i można było się nimi pochwalić przed znajomymi, ale nic poza tym nie zachęca nas do ich kolekcjonowania. Ostatnimi czasy Sony zaczyna dodatkowo gratyfikować wyt…]]> 2019-01-17 <![CDATA[Jump Force startuje z otwartą betą]]> http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/jump-force-startuje-z-otwarta-beta,434.html http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/jump-force-startuje-z-otwarta-beta,434.html Już za miesiąc, a dokładnie 15 lutego, ukaże się premiera Jump Force. A tymczasem, zanim gra zadebiutuje na konsolach, będziemy mogli ją przetestować w otwartych beta testach. Bandai Namco ogłosiło, że w najbliższy weekend, czyli od 18 do 20 stycznia zostanie uruchomiona publiczna be…]]> 2019-01-13 <![CDATA[No Man's Sky - Kosmiczne nieporozumienie]]> http://www.portalmmo.pl/recenzja/no-mans-sky-kosmiczne-nieporozumienie,145.html http://www.portalmmo.pl/recenzja/no-mans-sky-kosmiczne-nieporozumienie,145.html No Man's Sky to dziś symbol bezczelnego kłamstwa i zawiedzionych oczekiwań. Gra, która miała zrewolucjonizować gatunek i wynieść rozgrywkę na wyższy poziom okazała się jednym wielkim fiaskiem i marketingowym strzałem w stopę. Deweloperzy zostali rozjechani przez własnoręcz…]]> 2018-01-05 <![CDATA[Owca roku w Wolnych Farmerach]]> http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/owca-roku-w-wolnych-farmerach,433.html http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/owca-roku-w-wolnych-farmerach,433.html Wraz z Nowym Rokiem pojawia się wiele postanowień. Nie inaczej jest w świecie Wolnych Farmerów. I jak będzie można zauważyć, na zmiany nigdy nie jest za późno. Wacław i Władziu stają się nowymi owcami.

Poczciwy Wacław, który do tej por…]]>
2019-01-09
<![CDATA[Wojna Tytanów - Stań się legendą]]> http://www.portalmmo.pl/recenzja/wojna-tytanow-stan-sie-legenda,144.html http://www.portalmmo.pl/recenzja/wojna-tytanow-stan-sie-legenda,144.html Wojna Tytanów to gra przeglądarkowa, w której wcielamy się w legendarnego wojownika. No, może nie od razu legendarnego. Do takiej rangi długa droga. Jeśli jednak starczy nam odwagi i determinacji, wykujemy sobie drogę do sukcesu magią i żelazem.

…]]> 2017-12-06 <![CDATA[Dogonić bohatera w SAO’s Legend]]> http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/dogonic-bohatera-w-saos-legend,432.html http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/dogonic-bohatera-w-saos-legend,432.html Gry inspirowane ulubionymi tytułami filmów, książek itp. są nie lada gratką dla ich fanów. Będące dziś na okładce SAO’s Legend przenosi nas do świata mangi i anime. Czy tytuł ten sprosta oczekiwaniom miłośników Sword Art Online?

…]]>
2019-01-07
<![CDATA[Desert Operations – Świat potrzebuje nowego dowódcy]]> http://www.portalmmo.pl/recenzja/desert-operations-swiat-potrzebuje-nowego-dowodcy,146.html http://www.portalmmo.pl/recenzja/desert-operations-swiat-potrzebuje-nowego-dowodcy,146.html Dzień, w którym rozpakowałem grę Command & Conquer: Red Alert 2 z nowiutkiego CD-Action był naprawdę dobrym dniem. Od tego momentu odczuwałem pełen niedosyt, który starałem się zaspokoić innymi tego typu produkcjami. Szczyt militarnej potęgi wołał mnie z daleka, jed…]]> 2018-02-16 <![CDATA[Mobilną wersję Metina 2 omijajcie szerokim łukiem]]> http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/mobilna-wersje-metina-2-omijajcie-szerokim-lukiem,431.html http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/mobilna-wersje-metina-2-omijajcie-szerokim-lukiem,431.html O mobilnej wersji Metina 2, MMO które w naszym kraju owiane jest niemalże kultem, słychać było od jakiegoś czasu. "Gra" zaliczyła małe opóźnienie - pojawić się miała już 21 grudnia. Niestety, obsuwa w premierze to najmniejszy problem tej produkcji.  2019-01-04 <![CDATA[Władca Smoków – święta, święta i skok w Nowy Rok z nagrodami]]> http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/wladca-smokow-swieta-swieta-i-skok-w-nowy-rok-z-nagrodami,430.html http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/wladca-smokow-swieta-swieta-i-skok-w-nowy-rok-z-nagrodami,430.html Pozostając w świątecznym klimacie warto zajrzeć do Władcy Smoków. Dlaczego? A dlatego, że do wygrania jest wiele cennych nagród w wydarzeniach, które przygotowali dla nas twórcy gry.

Do 4 stycznia mamy okazję wziąć udział w Świą…]]>
2018-12-29
<![CDATA[Jump Force – crossover pełen mocy prosto ze świata mangi i anime]]> http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/jump-force-crossover-pelen-mocy-prosto-ze-swiata-mangi-i-anime,429.html http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/jump-force-crossover-pelen-mocy-prosto-ze-swiata-mangi-i-anime,429.html Dragon Ball, Naruto i One Piece w jednym miejscu? Oczywiście, że tak i tą możliwość oferuje nam Jump Force nadzorowane przez samego Akirę Toriyamę. To właśnie on jest odpowiedzialny za postać głównego antagonisty, czyli Kane’a. Nasz antybohater sprawia, że wszyscy herosi…]]> 2018-12-27 <![CDATA[Słodki Flirt – cukrowe laseczki i magia Świąt]]> http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/slodki-flirt-cukrowe-laseczki-i-magia-swiat,428.html http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/slodki-flirt-cukrowe-laseczki-i-magia-swiat,428.html Nawet życie wirtualnej studentki Uniwersytetu jest osłodzone świątecznym klimatem. Gwiazdkowe stroje, zadania specjalne i … rodzinka  w pakiecie. Co tym razem szykuje dla nas Słodki Flirt w te Święta? Przekonajcie się sami.

Jeśli już graliście…]]>
2018-12-24
<![CDATA[Ski Jumps - zostań legendą skoków narciarskich]]> http://www.portalmmo.pl/recenzja/ski-jumps-zostan-legenda-skokow-narciarskich,147.html http://www.portalmmo.pl/recenzja/ski-jumps-zostan-legenda-skokow-narciarskich,147.html Biorąc pod uwagę sportowe zainteresowania Polaków w ostatnich latach skokami narciarskimi, śmiało można by rzec, że naszym sportem narodowym nie jest piłka nożna lecz właśnie skoki. Małyszomania oraz Stochomania zrzesza coraz większą liczbę fanów tej dyscypliny sportu.…]]> 2018-02-24 <![CDATA[League of Angels III - ciemniejsza strona gier przeglądarkowych]]> http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/league-of-angels-iii-ciemniejsza-strona-gier-przegladarkowych,427.html http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/league-of-angels-iii-ciemniejsza-strona-gier-przegladarkowych,427.html League of Angels III to jedna z tych gier przeglądarkowych, które nawet nie kryją swych zamiarów. Reklamowanie gry trailerami z innych tytułów w sponsorowanych postach na facebook'u oraz jawne dobijanie się do portfeli graczy to przypadłości tej serii. Dziś z…]]> 2018-12-23 <![CDATA[Conqueror's Blade - średniowieczne PvP w solidnym wydaniu ]]> http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/conquerors-blade-sredniowieczne-pvp-w-solidnym-wydaniu,426.html http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/conquerors-blade-sredniowieczne-pvp-w-solidnym-wydaniu,426.html Conqueror's Blade to gra akcji z domieszką elementów strategicznych. Stworzona została przez studio Booming Games, a wydana przez My.com. Tytuł szybko zyskał rozgłos i stał się jedną z najb…]]> 2018-12-20 <![CDATA[Open Space - Podbój kosmosu]]> http://www.portalmmo.pl/recenzja/open-space-podboj-kosmosu,143.html http://www.portalmmo.pl/recenzja/open-space-podboj-kosmosu,143.html Open Space to niszowy, polski tytuł, który ogramy w przeglądarce. Projekt tworzy i rozwija zaledwie kilka osób, co narzuca grze pewien bezkompromisowy charakter w zakresie stosowanych rozwiązań. Gracze wcielają się w dowodzącego flotą i mają za zadanie jej rozbudowę ora…]]> 2017-11-29 <![CDATA[TOP 7 GRY SPORTOWE]]> http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/top-7-gry-sportowe,425.html http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/top-7-gry-sportowe,425.html Ciągły rozwój gier przynosi nam wiele zbliżonych do siebie tytułów. Jednakże każda z nich posiada cechy, które mogą ją wyróżnić spośród grona innych. Jedni z nas preferują proste „klikanki”, a inni wolą rozsiąść się wygodnie przy swoim s…]]> 2018-12-15 <![CDATA[Warface – Zwycięstwo to jedyna opcja]]> http://www.portalmmo.pl/recenzja/warface-zwyciestwo-to-jedyna-opcja,142.html http://www.portalmmo.pl/recenzja/warface-zwyciestwo-to-jedyna-opcja,142.html Gry z gatunku first person shooter od dawna prowadzą w wyścigu w walce o tytuł króla popularności. Ową pozycję zawdzięczają dzięki takim tytułom jak Counter Strike, czy też serie gier