recenzja

Battle of Beasts - Odwieczna walka

Battle of Beasts - Odwieczna walka

Bardzo lubię indiańską legendę o dwóch wilkach toczących walkę we wnętrzu każdego z nas. Uważam, że świetnie oddaje naturę ludzkich myśli i to, jak wpływają na nasze życie. Idąc tym tropem jeden z moich wilków dostał na czas pisania tej recenzji (a być może i na dłużej – chciałbym) kaganiec na swój wielki, marudny pysk.

Ten akapit nie ma żadnego związku z grą

Nie spodobało mu się to, o nie. Widziałem, jak wyrywał się i szarpał, jak próbował zaszczekać, dobrze też wiedziałem, co ma mi do powiedzenia. Zawołałby: hej, jak właściwie zamierzasz się do tego zabrać? Co niby napiszesz o tym boleśnie przeciętnym, niczym nie wyróżniającym się przeglądarkowym klikadle? Ile można płodzić o tym samym? Przecież to bezsens, nuda, sztampa.

Battle of Beats

Najgorsze jest to, że ma rację. Ja to wiem i on wie, że ja wiem. Dlatego teraz, choć kaganiec zrobił swoje, patrzy na mnie pogardliwie tymi swoimi świdrującymi ślepiami. Ale postaram się nie zwracać na niego uwagi i wykorzystać ten czas na podkarmienie tego drugiego wilka, który ostatnio coś schudł. A ty cicho siedź, Malkoś. Waruj.

Battle of Beasts

W grze wcielamy się w rolę władcy bestii: naszym zadaniem jest hodowla i trenowanie fantastycznych stworzeń. Przyznam szczerze, że do gry zachęciły mnie luźne skojarzenia z Dungeon Keeperem, które wzbudzyły screeny i opis gry. Skrycie liczyłem, że rozgrywka dostarczy choć namiastkę wrażeń, jakie zapewniał wspomniany klasyk. Niestety, moje wyobrażenia nie znalazły żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

 • Battle of Beasts

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy (MMORTS)
  Grafika: 2D
  Producent: Upjers GmbH
  Wydawca: Upjers GmbH
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.0
  • 0.0
  • 6.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Battle of Beasts - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Battle of Beasts
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-10-22 22:13:03 Kilka miesięcy ? Ja przy Lineage 2 spędziłem 6 lat na jednym serwerze :P
2017-10-20 19:08:02 Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. Good luck! P.S. XEvil 4.0. break ReCaptcha2 too;)
2017-10-12 23:54:26 hej . mam problem z tworzenie smoków np. gummy dragon. chce wziąść smoka z ognia i lodu a tu mi pokazuje że nie można co jest? czy to zależy od poziomu smoków które mam czy od mojego. Proszę o pomoc.