recenzja

Battle of Beasts - Odwieczna walka

Battle of Beasts - Odwieczna walka

Bardzo lubię indiańską legendę o dwóch wilkach toczących walkę we wnętrzu każdego z nas. Uważam, że świetnie oddaje naturę ludzkich myśli i to, jak wpływają na nasze życie. Idąc tym tropem jeden z moich wilków dostał na czas pisania tej recenzji (a być może i na dłużej – chciałbym) kaganiec na swój wielki, marudny pysk.

Ten akapit nie ma żadnego związku z grą

Nie spodobało mu się to, o nie. Widziałem, jak wyrywał się i szarpał, jak próbował zaszczekać, dobrze też wiedziałem, co ma mi do powiedzenia. Zawołałby: hej, jak właściwie zamierzasz się do tego zabrać? Co niby napiszesz o tym boleśnie przeciętnym, niczym nie wyróżniającym się przeglądarkowym klikadle? Ile można płodzić o tym samym? Przecież to bezsens, nuda, sztampa.

Battle of Beats

Najgorsze jest to, że ma rację. Ja to wiem i on wie, że ja wiem. Dlatego teraz, choć kaganiec zrobił swoje, patrzy na mnie pogardliwie tymi swoimi świdrującymi ślepiami. Ale postaram się nie zwracać na niego uwagi i wykorzystać ten czas na podkarmienie tego drugiego wilka, który ostatnio coś schudł. A ty cicho siedź, Malkoś. Waruj.

Battle of Beasts

W grze wcielamy się w rolę władcy bestii: naszym zadaniem jest hodowla i trenowanie fantastycznych stworzeń. Przyznam szczerze, że do gry zachęciły mnie luźne skojarzenia z Dungeon Keeperem, które wzbudzyły screeny i opis gry. Skrycie liczyłem, że rozgrywka dostarczy choć namiastkę wrażeń, jakie zapewniał wspomniany klasyk. Niestety, moje wyobrażenia nie znalazły żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

 • Battle of Beasts

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy (MMORTS)
  Grafika: 2D
  Producent: Upjers GmbH
  Wydawca: Upjers GmbH
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.0
  • 0.0
  • 6.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Battle of Beasts - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 4
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Battle of Beasts
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-08-22 08:15:57 gra jest spoko
2017-08-20 14:59:00 Ktoś się zabrał za delirke ? Bo widze strona dziala :D
2017-08-18 22:10:25 Co jakiś czas sprawdzam czy delirium nie powróciło. Strasznie mnie zabolało, gdy gra zniknęła. Cieszę się, że chociaż strona główna działa, mam nadzieję, że niedługo będzie można znów zająć się niszczeniem ludzkości :x