ZESPÓŁ REDAKCYJNY


REDAKTOR

Paweł Gołębioski

pawel@portalmmo.pl

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Czas wolny chętnie spędza na imprezach, festiwalach oraz koncertach muzyki ciężkiej. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne. Uwielbia także leniwe, deszczowe wieczory, podczas których odcina się od świata z dobrą książką w ręku.

REDAKTOR

Anna Rzadkowska

anna@portalmmo.pl

Za sobą ma studia z turystyki, informatyki i biologii. Aktualnie oddaje się pasjom pisarskim. W sezonie, czyli przez większość roku amatorsko fotografuje zawody sportowe, głównie maratony mtb i biegi. A jak nie fotografuje zawodów, to w nich startuje stawiając sobie za cel ukończenie maratonu. Na początek jednego. Poza tym pasjonatka zumby i regularna podróżniczka. Wsiada za kierownicę i jeździ głównie po kraju, choć i poza jego granicę. Najchętniej sama, bo sportowy styl jazdy mało kto znosi. W zimowe, mroźne noce chętnie czyta książki lub wybiera skute lodem odludne miejsca, by pobawić się w „drift”.

REDAKTOR

Kamil Brach

kamil.brach@portalmmo.pl

Zatwardziały gracz komputerowy od najmłodszych lat. Nie gardzi żadnym istniejącym gatunkiem. Przeważający staż ma w strategiach turowych i MMORPG-ach. Niczego w życiu nie ceni sobie bardziej od dobrej zabawy, której nadmiar czerpie z rozrywki cyfrowej. Wolne chwile spędza na prowadzeniu sesji pen and paper, często w autorskich systemach. Pasjonat krajobrazu i projektowania gier.

REDAKTOR

Günter vier Augen

gunter@portalmmo.pl

Futurysta, miłośnik nowoczesnych technologii oraz trybu wieloosobowego. Uważa pozycjonowanie SEO za sztukę mogącą uczynić Internet lepszym miejscem, więc w wolnych chwilach robi nikomu niepotrzebne analizy słów kluczowych. Uwielbia prozę Zajdla, ponieważ uważa jego nazwisko za niemiecko brzmiące. Jego ulubioną formą aktywności fizycznej jest pilates, a ulubionymi grami wszystkie, w których menu widnieje przycisk "multiplayer".

Kiedy nie gra, zaprasza na swój fanpage.

REDAKTOR

Piotr Serafin

piotr@portalmmo.pl

Student Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii. Zapalony fan motoryzacji i miłośnik każdej formy odpoczynku. Codziennie poszukuje odpowiedzi na nurtujące pytania. Czynnie realizuje marzenia zgodnie z ideą „nie ma rzeczy niemożliwych, niektóre zajmują po prostu więcej czasu".

REDAKTOR

Kamil Milkiewicz

kamil@portalmmo.pl

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.

REDAKTOR

Kasia Bonszkowska

kasia@portalmmo.pl

Studentka Politechniki Gdańskiej, właśnie pisze magisterkę z budowy maszyn. Prywatnie zagorzała miłośniczka fantastyki we wszelkim wydaniu oraz mangi i anime. Co roku jeździ do Kostrzyna na Przystanek Woodstock i marzy o wypadzie na Castle Party. W wolnej chwili biega po okolicy z aparatem.

REDAKTOR

Maciek Masłoń

maciek@portalmmo.pl

Jego pierwszymi grami było Age of Empires II i Turok: Dinosaur Hunter. Ten drugi potrafił przestraszyć (zwłaszcza, gdy miało się 8 lat), dlatego podczas gry w tle często leciała płyta Abby. Kiedy Dark Soulsy za bardzo mu dokopią, rzuca pada, by zagrać ze znajomymi w planszową Neuroshimę lub Grę o Tron. W wolnym czasie lubi pogotować, a za jeden z najpiękniejszych widoków uważa łódź płynącą pod żaglami. Marzy o wydaniu własnej powieści.

JUNIOR DEVELOPER

Krzysztof "Lisu" Śliwa

krzysztof@portalmmo.pl

Soon

PUBLIKACJE GOŚCINNE


REDAKTOR

Robert Popiuk

robert@portalmmo.pl

W młodości zagorzały fan klasycznych RTS-ów, teraz ordynarny casual i altoholik. Regularnie zbiera cięgi w Hearthstonie bądź feeduje w LoL-u. Poza komputerami lubi jazdy na rowerze, góry i machanie żelastwem. Walił z axa w grach fabularnych, popychał figurki, a ostatnio niedzielnie gra w planszówki. Amator reportaży, dokumentów i ciężkich kosmiczno-egzystencjalnych debat późnymi porami. W kuchni zdarza mu się popełnić sushi, choć nigdy nie wzgardzi makaronem z czerwonym sosem.

REDAKTOR

Artur "MrFler" Borzucki

artur@portalmmo.pl

Praktycznie wychował się na grach, choć nigdy nie przepadał za łatwymi produkcjami. Darzy miłością serię Command and Conquer oraz trylogię S.T.A.L.K.E.R. ale lubi też pograć w mmorts'y, moba, rpg czy hack'n'slashe. Choć najdłużej graną przez niego grą był pierwszy Operation Flashpoint, który towarzyszył mu regularnie przez 12 lat i nawet dziś lubi czasem do niego wrócić. Poza tym lubi sprawdzać nowe gry, lub te mniej popularne, bo uważa, że "nawet tym nieznanym można dać szanse bo potrafią zaskakiwać".

REDAKTOR

Elżbieta Rzosińska

damatris@portalmmo.pl

Dużo czyta, dużo pisze, obie czynności potrafi już nawet wykonywać płynnie. Interesuje się erotyką, zoologią, grami także. Planszówki, karcianki (Mistrzostwa Europy w Warhammer: Inwazja 2011), RPG, komputerowe - wszystkie lubi. Fanka konsol i My Little Pony. Kolekcjonuje kubki suwenirowe. Uwielbia prowadzić samochód, ale nie potrafi wymienić w nim nawet żarówki. Zagorzała miłośniczka psów, chociaż ma dwa koty, a psa tylko jednego. W wolnych chwilach jest prezesem firmy budowlanej.

MŁODSZY REDAKTOR

Igor Chwiłkowski

dante@portalmmo.pl

Fan gier wszelkiego rodzaju, jak sam twierdzi: „Chce zagrać we wszystko. No, może oprócz azjatyckich produkcji”. Wychowany na serii Quake i Diablo, ceniący dobre RPGi i survival horrory. Ciągle narzeka na falę niedokończonych, a już wydanych w wersji alfa lub beta. W wolnym czasie lubi imprezować, składać origami, gotować i bawić się z kotem. Mówi, że jest wyznawcą PC Master Race, a gdy nikt nie widzi, gra w DMC i UFC.

RYSOWNICZKA

Natalia Kamińska

natalia@portalmmo.pl

Jest samoukiem-amatorem. Po ołówek sięgała odkąd pamięta. Kiedy zapisała się na kurs rysunku, po kilku zajęciach doszła do wniosku, że rysowanie martwej natury i trzymanie się narzuconych zasad jest nie dla niej. Podczas lekcji plastyki w szkole nie znosiła, kiedy to nauczyciel dyktował temat prac. Teraz rysuje dla siebie, nigdy nie lubiła się tym chwalić, a jej prace bardzo rzadko widzą światło dzienne.

REDAKTOR

Kacper Anklewicz

kacper@portalmmo.pl

Absolwent Technikum samochodowego we Wrocławiu. A od dziecka zapalony fan literatury fantasy. Uwielbia gry komputerowe o charakterze post apokaliptycznym oraz szachy. Lubi obejrzeć lekkie kino komediowe wraz ze znajomymi, a od czasu do czasu podumać w samotności nad sensem istnienia. Aktualnie realizuje swoje marzenie o podróżowaniu, które rozpoczął od zwiedzenia Tajlandii.

MŁODSZY REDAKTOR

Paweł Laskowski

dolorem@portalmmo.pl

Przyszły zawzięty informatyk, marzący o otworzeniu własnego studia game developerskiego. Zacięty gracz gier rytmicznych, fantasy RPG i karcianek. Wieczory spędza na czytaniu dobrych książek fantasy, pięcia się w rankingu 'Osu!', czy stawaniu się rekinem finansowym na rynku w WoWie. Kiedy ma okazje wychodzi z domu - zazwyczaj imprezować...

REDAKTOR

Łukasz Szybałdin

lukasz@portalmmo.pl

Grał w teatrze, tańczył tańce ludowe a nawet zdarzyło mu się śpiewać w zespole, ale to było dawno. Obecnie studiuje nanoinżynierię na Politechnice Wrocławskiej próbując "poznać język wszechrzeczy", co choć bardziej przypomina starcie mopsa z niedźwiedziem, dzielnie próbuje osiągnąć. Uwielbia gry komputerowe wszelkiego gatunku i od zawsze pragnął zajmować się ich tworzeniem, szczególnie na płaszczyźnie kreowania i modelowania świata w 3D, co jest jego największą pasją. W czasie wolnym nie pogardzi dobrą książką i nigdy nie odmówi rozgrywce w grze planszowej.


Chcesz dołączyć do kadry? Zapraszamy do współpracy!