Redakcja - Portal MMO • Najlepsze TOP gry online multiplayer MOBA PC
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne


ZESPÓŁ REDAKCYJNYREDAKTOR

Ewelina Lechowicz

ewelina@portalmmo.pl

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza ze swoim kompanem w podróż po świecie fantastyki.

REDAKTOR

Norbert Lura

norbert@portalmmo.pl

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle.

PUBLIKACJE GOŚCINNEREDAKTOR

Paweł Gołębioski

pawel@portalmmo.pl

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Czas wolny chętnie spędza na imprezach, festiwalach oraz koncertach muzyki ciężkiej. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne. Uwielbia także leniwe, deszczowe wieczory, podczas których odcina się od świata z dobrą książką w ręku.

REDAKTOR

Kamil Milkiewicz

kamil@portalmmo.pl

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.

REDAKTOR

Anna Rzadkowska

anna@portalmmo.pl

Za sobą ma studia z turystyki, informatyki i biologii. Aktualnie oddaje się pasjom pisarskim. W sezonie, czyli przez większość roku amatorsko fotografuje zawody sportowe, głównie maratony mtb i biegi. A jak nie fotografuje zawodów, to w nich startuje stawiając sobie za cel ukończenie maratonu. Na początek jednego. Poza tym pasjonatka zumby i regularna podróżniczka. Wsiada za kierownicę i jeździ głównie po kraju, choć i poza jego granicę. Najchętniej sama, bo sportowy styl jazdy mało kto znosi. W zimowe, mroźne noce chętnie czyta książki lub wybiera skute lodem odludne miejsca, by pobawić się w „drift”.

REDAKTOR

Kamil Brach

kamil.brach@portalmmo.pl

Zatwardziały gracz komputerowy od najmłodszych lat. Nie gardzi żadnym istniejącym gatunkiem. Przeważający staż ma w strategiach turowych i MMORPG-ach. Niczego w życiu nie ceni sobie bardziej od dobrej zabawy, której nadmiar czerpie z rozrywki cyfrowej. Wolne chwile spędza na prowadzeniu sesji pen and paper, często w autorskich systemach. Pasjonat krajobrazu i projektowania gier.

REDAKTOR

Maciek Masłoń

maciek@portalmmo.pl

Jego pierwszymi grami było Age of Empires II i Turok: Dinosaur Hunter. Ten drugi potrafił przestraszyć (zwłaszcza, gdy miało się 8 lat), dlatego podczas gry w tle często leciała płyta Abby. Kiedy Dark Soulsy za bardzo mu dokopią, rzuca pada, by zagrać ze znajomymi w planszową Neuroshimę lub Grę o Tron. W wolnym czasie lubi pogotować, a za jeden z najpiękniejszych widoków uważa łódź płynącą pod żaglami. Marzy o wydaniu własnej powieści.

REDAKTOR

Günter vier Augen

gunter@portalmmo.pl

Futurysta, miłośnik nowoczesnych technologii oraz trybu wieloosobowego. Uważa pozycjonowanie SEO za sztukę mogącą uczynić Internet lepszym miejscem, więc w wolnych chwilach robi nikomu niepotrzebne analizy słów kluczowych. Uwielbia prozę Zajdla, ponieważ uważa jego nazwisko za niemiecko brzmiące. Jego ulubioną formą aktywności fizycznej jest pilates, a ulubionymi grami wszystkie, w których menu widnieje przycisk "multiplayer".


Chcesz dołączyć do kadry? Zapraszamy do współpracy!