Zmierzch Bogów • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Zmierzch Bogów

gra Zmierzch Bogów

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Fantasy/Sci-fi
Grafika: izometryczna
Producent: N/A
Wydawca: 101xp.com
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2016
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa (mikropłatności)
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 294. WG GATUNKU MMORPG
41.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 5.1
OCENA REDAKCJI 6.0

Zmierzch Bogów, to przeglądarkowe MMORPG, które zawitało do nas z końcem września 2016 roku. Produkcja zdecydowanie wyróżnia się spośród innych gier tego samego gatunku, opartych na podobnym silniku graficznym. Twórcy postawili na estetykę interfejsu oraz świetną oprawę wizualną. Na każdym z kilku dostępnych serwerów czekają na nas setki potworów i wciągające zadania, które możemy wykonywać w porywającej oprawie muzycznej.

Wcielamy się w niesprawiedliwe wygnanego boga, który zrobi wszystko by oczyścić swoje imię i wrócić na przynależny mu piedestał. Utracone moce możemy odzyskać tylko w jeden sposób – walką. Nie musimy jednak do niej stawać sami. W rozgrywce możemy walczyć ramię w ramię ze znajomymi, albo wspierać się boskimi pomocnikami. Gra oferuje nie tylko rozbudowany system rozwoju głównego bohatera, ale także jego towarzyszy. Zapewne nie raz z opałów wyratuje nas wierny wierzchowiec z potężnymi umiejętnościami.

Przy odpowiednich ustawieniach, rozgrywka jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu możemy dbać o progres naszego bohatera nie skupiając na grze całej uwagi. To świetne rozwiązanie na wypełnienie luki czasowej podczas jazdy komunikacją miejską, czy przerwy na lunch.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Trailer [FullHD]
Tictac Toe - Trailer [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Zmierzch Bogów
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze