Yulgang (Scions of Fate) • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Yulgang (Scions of Fate)

gra Yulgang (Scions of Fate)

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: KRG Software
Wydawca: MGame
Platformy: Windows
Premiera: 2007
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 394. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
118.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 0.0

„Scions of Fate” jest grą reprezentującą popularny gatunek massively multiplayer online role-playing game, która została stworzona przez południowokoreańskie studio KRGsoft. Jej premiera miała miejsce 7 lutego 2007 roku, a jej wydawcą jest japońska firma MGame. W Azji, gra znana jest pod tytułem „YulGang”. Jest ona oparta na popularnej koreańskiej mandze o tym samym tytule.

Fabularnie, „Scions of Fate” osadzona została w fantastycznym świecie, w którym znajomość sztuk walki stanowi najważniejszy aspekt życia każdego mieszkańca. Gracze wcielają się w postacie młodych uczniów, którzy przybywają do tak zwanej Centralnej Doliny, aby rozpocząć naukę u jednego z przebywających tam mistrzów. Wraz z osiągnięciem 35 poziomu możliwe jest wybranie jednej z frakcji, które różnią się od siebie między innymi stylem walki oraz wyglądem. Wybór ten decyduje też ścieżkę fabularną, którą podążać będzie gracz.

„Scions of Fate” nie różni się zbytnio rozgrywką od innych podobnych gier. Gracze wybierają jedną z pięciu dostępnych klas postaci, wykonują różne zadania i współpracując ze sobą eksplorują świat gry. Możliwe jest również zrzeszanie się w tak zwane Domy, które są odpowiednikiem gildii bądź klanów. Cechą charakterystyczną „Scions of Fate” jest możliwość trenowania nowych graczy, dzięki czemu bardziej doświadczeni gracze otrzymują nagrody za postępy ich uczniów.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Yulgang (Scions of Fate) - gameplay
Yulgang (Scions of Fate) - drugi gameplay
Yulgang (Scions of Fate) - trzeci gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Yulgang (Scions of Fate)
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze