World War 3 • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

World War 3

gra World War 3

Gatunek: Shootery
Tematyka: Strzelanki
Grafika: 3D
Producent: The Farm 51
Wydawca: The Farm 51
Platformy: PC
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 99 zł
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 255. WG GATUNKU Shootery
34.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.3
OCENA REDAKCJI 7.7

World War 3 to sieciowy FPS stworzony przez polskie studio The Farm 51. Gra dostępna jest ekskluzywnie dla posiadaczy PC'tów z systemem Windows. 19 października 2018 roku gra pojawiła się we wczesnym dostępie na platformie steam. Premiera finalnej wersji przewidziana jest na rok 2020. 

WW3 nie posiada żadnego konkretnego zaplecza fabularnego, wiemy jedynie że akcja toczy się w alternatywnej rzeczywistości kiedy wybucha tytułowa III wojna światowa. Gracze wcielają się w polskich bądź rosyjskich żołnierzy. Bitwy rozgrywają się na mapach będących świetnym odzwierciedleniem prawdziwych miast, m.in. Warszawy, Smoleńska, Berlina i Moskwy. Twórcy oddają w nasze ręce rozbudowany arsenał broni i gadżetów. Korzystać możemy również z różnych pojazdów. Możemy również customizować swojego żołnierza. Począwszy od ubiorui skórek, kończywszy na sprzęcie taktycznym. 

Gameplay przypomina gry z serii Battlefield. W WW3 (przynajmniej na chwilę obecną) pojawiają się dwa tryby rozgrywki. Warzone oraz Recon. Ten pierwszy polega na starciach o strategicznie istotne miejsca. W trybie recon natomiast, gracze połączeni są w niewielkie oddziały zwiadowcze i trafiają bezpośrednio na tyretorium wroga. Naszym zadaniem jest przetrwanie i pzrejęcie kontroli nad określonymi punktami. Wraz z postępem zdobywamy zasoby, które ułatwiają nam walkę o koejne cele. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

World War 3 - Trailer [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda World War 3
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze