World of Warships

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy morskie
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming.net
  Wydawca: Wargaming.net
  Platformy: OS X, Windows
  Premiera: 2015
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     20. 7.6 Shootery
  5.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  6
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 8.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

"World of Warships" to owoc współpracy rosyjskich firm Wargaming.net i Lesta Studio. To symulator bojowy koncentrujący się na bitwach morskich, który swoją premierę miał 17 września 2015 roku. Kolejna produkcja przedstawiająca bitwy pancerne, której fani firmy Wargaming.net na pewno sobie nie odpuszczą.

Twórcy "World of Warships" kuszą nas mapami o łącznej powierzchni 16,704 kilometrów kwadratowych, na których walczyć będziemy 95 okrętami. W grze możemy wcielić się w kapitanów legendarnych okrętów z pierwszej połowy XX wieku. Są to między innymi japońskie Fuso i Mogami, amerykański lotniskowiec Lexington, czy polski niszczyciel ORP Błyskawica. Podczas morskich bitew spotkamy się także z okrętami brytyjskimi, rosyjskimi i niemieckimi.

Rozgrywka w "World of Warships" oferuje nam zabawę w trzech trybach, standardowym (drużynowy "capture the base"), pojedynku (solo "capture the base), czy dominacji (drużynowy "capture the point"). Ponadto w każdej z wyżej wymienionych opcji można zwyciężyć poprzez zmiażdżenie wszystkich przeciwników.

video

World of Warships - Launch Trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda World of Warships
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.