World of Warships

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy morskie
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming.net
  Wydawca: Wargaming.net
  Platformy: OS X, Windows
  Premiera: 2015
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     25. 7.6 Shootery
  6.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  5
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

"World of Warships" to owoc współpracy rosyjskich firm Wargaming.net i Lesta Studio. To symulator bojowy koncentrujący się na bitwach morskich, który swoją premierę miał 17 września 2015 roku. Kolejna produkcja przedstawiająca bitwy pancerne, której fani firmy Wargaming.net na pewno sobie nie odpuszczą.

Twórcy "World of Warships" kuszą nas mapami o łącznej powierzchni 16,704 kilometrów kwadratowych, na których walczyć będziemy 95 okrętami. W grze możemy wcielić się w kapitanów legendarnych okrętów z pierwszej połowy XX wieku. Są to między innymi japońskie Fuso i Mogami, amerykański lotniskowiec Lexington, czy polski niszczyciel ORP Błyskawica. Podczas morskich bitew spotkamy się także z okrętami brytyjskimi, rosyjskimi i niemieckimi.

Rozgrywka w "World of Warships" oferuje nam zabawę w trzech trybach, standardowym (drużynowy "capture the base"), pojedynku (solo "capture the base), czy dominacji (drużynowy "capture the point"). Ponadto w każdej z wyżej wymienionych opcji można zwyciężyć poprzez zmiażdżenie wszystkich przeciwników.

video

World of Warships - Launch Trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda World of Warships
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.