World of Tanks • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

World of Tanks

gra World of Tanks

Gatunek: Shootery
Tematyka: Bitwy pancerne (Action MMO)
Grafika: 3D
Producent: Wargaming.net
Wydawca: Wargaming.net
Platformy: Windows, Xbox 360
Premiera: 2011
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 7
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 34. WG GATUNKU Shootery
6.
ILOŚĆ GŁOSÓW 17
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 8.0

World of Tanks jest grą massively multiplayer online stworzoną i wydaną 12 sierpnia 2010 roku przez studio komputerowe Wargaming.net, której rozgrywka polega na braniu udziału w bitwach pancernych. Obecnie gra przyciąga rzesze graczy, bijąc rekordy popularności.

Wszyscy gracze World of Tanks rozpoczynają grę mając do dyspozycji podstawowe czołgi. Po wyborze jednego z nich, zostają oni przeniesieni na losową mapę, na której toczy się bitwa. Komunikacja między graczami umożliwiona jest poprzez czata i komendy głosowe. Gra posiada również wbudowanego voice chata, dzięki czemu gracze nie potrzebują dodatkowego programu umożliwiającego koordynację działań.

Rozgrywka w World of Tanks dzieli się na kilka trybów: bitwa losowa, wojna klanów, kompania, szturm, bitwa spotkaniowa, bitwa zespołowa, bitwa historyczna, specjalnie stworzony z okazji Mistrzostw Świata tryb futbolowy, oraz twierdze. W grze pojawia się ponad 300 maszyn, które dzielą się na czołgi lekkie, średnie oraz ciężkie, niszczyciele i działa samobieżne. Mogą być one dostosowywane wedle osobistych upodobań graczy dzięki wymiennym modułom. Ponadto, rozwinięta może być także załoga czołgu, co wpływa na jego efektywność. World of Tanks jest grą darmową, dostępnych jest jednak wiele dodatkowych opcji, które można kupić za rzeczywiste pieniądze.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Tanks - gameplay
World of Tanks - drugi gameplay
World of Tanks Generals - Launch Trailer [Full HD]
Dziennik twórców World of Tanks (polskie drzewko) [Full HD]
World of Tanks - 1941 Battle: 360° [4K]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda World of Tanks
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze