Wolf Team • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Wolf Team

gra Wolf Team

Gatunek: Shootery
Tematyka: Strzelanka (MMOFPS)
Grafika: 3D
Producent: Aeria Games Europe GmbH
Wydawca: Aeria Games Europe GmbH
Platformy: Windows
Premiera: 2011
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 252. WG GATUNKU Shootery
33.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.3
OCENA REDAKCJI 5.3

„Wolf Team” jest grą internetową z gatunku massively multiplayer online first-person shooter. Została opracowana i wydana przez niemieckie studio gier komputerowych Aeria Games. Jej światowa premiera, wraz z polską wersją językową, miała miejsce 5 października 2011 roku.

„Wolf Team” jest grą trójwymiarową, w której gracze wcielają się w doskonale wyszkolonego i wyposażonego żołnierza. Czymś, co wyróżnia grę na tle innych reprezentantów gatunków, jest możliwość przybrania zabójczej formy wilka. Podczas gdy jako człowiek gracz stanowi zagrożenie w walce na odległość, pod postacią drapieżnika, staje się on bardzo niebezpieczny w walce wręcz.

W grze dostępnych jest siedem trybów rozgrywki takich jak znane z innych gier tego typu Death Match, Przejęcie Bazy, czy Zniszczenie. Twórcy przygotowali piętnaście map, na których rozgrywają się dynamiczne walki. W każdej z nich może brać udział maksymalnie szesnastu graczy, którzy do dyspozycji mają istny arsenał futurystycznej broni.„Wolf Team” nie wymaga comiesięcznych opłat abonamentowych. Posiada jednak opcję dobrowolnych mikrotransakcji, dzięki którym gracze uzyskują dostęp to szeregu bonusów w zamian za rzeczywiste pieniądze.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Wolf Team - gameplay
Wolf Team - drugi gameplay
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay
World of Chaos - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

  • Sonda Wolf Team
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze