Wojna Tytanów - Fantasy MMORPG - PortalMMO.pl

Wojna Tytanów

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent:
Wydawca: Overmobile
Platformy: Android
Premiera: 2014
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 222. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
54.
ILOŚĆ GŁOSÓW 7
OCENA GRACZY 6.2
OCENA REDAKCJI 6.7

„Wojna Tytanów” jest grą stworzoną na telefony komórkowe i tablety.  Jej wydawcą jest cenione rosyjskie studio Overmobile. Gra cieszy się znaczną popularnością. Od czasy premiery, ściągnęły ją setki tysięcy graczy. Obecny polski tytuł brzmi „Legendarni Tytani”.

„Wojna Tytanów” to gra, która przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych gier RPG i planszówek. Jej świat jest wyraźnie wzorowany na kanonie fantastyki. Gracze wcielają się w bohatera, który przeciwstawia się pustoszącym krainę mrocznym siłom zła. Twórcy przygotowali szeroki wachlarz umiejętności, które zdobywa się wraz z rozwojem postaci. Postacie mogą między innymi poznać czary bitewne. Podobnie, jak w przypadku innych reprezentantów gatunku, w „Wojnie Tytanów” gracze zdobywają kolejne poziomy i uzupełniają swój ekwipunek o nowe, potężniejsze przedmioty.

Ważną częścią „Wojny Tytanów” jest interakcja z innymi graczami. Mogą się oni zrzeszać w bractwa rycerskie oraz brać udział w licznych zaciekłych bitwach. Istnieje też możliwość zapraszania swoich znajomości poprzez wiadomości SMS, e-maile, Facebooka czy Twittera. Jest to gra darmowa, wspierana przez dobrowolne mikropłatności.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Wojna Tytanów - gameplay
Soulworker - Gameplay [HD]
Soulworker - Trailer [HD]
Fallout Shelter - Gameplay [HD]
Fallout Shelter - Trailer [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Rise of Angels
  • Sonda Wojna Tytanów
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze