Władca Smoków

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Esprit Games
  Wydawca: Esprit Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2014
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa z wewnętrznym sklepem
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     53. 7.3 Fantasy MMORPG
  9.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 8.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

"Nadeszły mroczne czasy smutku i zniszczenia. Władca ciemnych Smoków panuje na kontynencie, siejąc przerażenie wśród spokojnych obywateli! Zbuduj stolicę swojego królestwa, zbierz silną armię, zjednocz się z sojusznikami i pokonaj imperium, wykorzystując magię oraz moc uległych tobie stworzeń! Okiełznaj potężne smoki w nowej dynamicznej grze online „Władca Smoków”, w której orkowie, elfy, ludzie i smoki walczą o władzę na potężnym kontynencie!"

Jakich aktywności przyjdzie nam się podejmować w grze? Walczyć będziemy z orkaami, elfami i smokami; naszym zadaniem będzie również werbowanie do swojej drużyny doświadczonych bohaterów - od złośliwej wiedźmy po ognistych demonów. Budować będziemy miasto i wzbudzać nim zazdrość wrogów, w walce do dyspozycji otrzymamy zróżnicowane konfiguracje umiejętności.

Oczywiście większość czasu spędzimy na naszym wierzchowcu - tutaj możemy oswajać dzikie konie i smoki. W grze konstruować możemy unikalne bronie w kuźni. Oczywiście wraz z przyjaciółmi możemy połączyć siły w klanie i wspólnie brać udział w dużych wydarzeniach. Ponadto przyjdzie nam walczyć z innymi graczami w trybie PvP.

video

Władca Smoków - Gameplay [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 1 komentarz
• 2018-07-18 12:41:50

gra fajna ale, pobanowali wszystkich graczy którzy wpadli na bug z expem prócz jednego, przebitka spora bo owy gracz ma 70 lev i dostęp do rozgrywek na jakie inni gracze prędko się nie załapią, poza tym uważa, że gra jest chyba jego co nie raz widać było na światowych czacie. A tak fajnie się grało

 • Sonda Władca Smoków
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-07-18 12:41:50 gra fajna ale, pobanowali wszystkich graczy którzy wpadli na bug z expem prócz jednego, przebitka spora bo owy gracz ma 70 lev i dostęp do rozgrywek na jakie inni gracze prędko się nie załapią, poza tym uważa, że gra jest chyba jego co nie raz widać było na światowych czacie. A tak fajnie się grało
2018-07-10 21:10:42 mikro płatności dopierdalają
2018-07-03 11:19:17 Dziękuję. :) Pozdrowienia i do zobaczenia na kolejnych konwentach! :)