Wizard101 - Fantasy MMORPG - PortalMMO.pl

Wizard101

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy - dla dzieci, familijna
Grafika: 2D
Producent: KingIsle
Wydawca: Gameforge AG
Platformy: WIndows
Premiera: 2008
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 273. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
77.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 4.2
OCENA REDAKCJI 6.3

„Wizard101” jest grą MMORPG autorstwa amerykańskiego studio KingIsle Entertainment. Jej premiera odbyła się 2 września 2008 roku. Europejskim wydawcą gry jest znane niemieckie studio komputerowe GameForge AG. „Wizard101” jest tytułem przeznaczonym na przeglądarki. Aby w pełni eksplorować świat gry, gracze muszą albo płacić comiesięczny abonament, albo korzystać z systemu mikrotransakcji, dzięki któremu mogą odblokowywać poszczególne lokacje.

Grupą docelową „Wizard101” są młodsi gracze. Wcielają się oni w młodego ucznia Magii i Czarodziejstwa, którego przeznaczeniem jest uratowanie fikcyjnego uniwersum zwanego Spiralem. Walki z przeciwnikami odbywają się poprzez tury, co zbliża grę nieco do gier karcianych. Wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów, postacie otrzymują kolejne tytuły. Dodatkowymi atrakcjami „Wizard101” są między innymi elementy PvP oraz łowienie ryb.

Ze względu na młody wiek dużej części gry, twórcy „Wizard101” zdecydowali się wprowadzić pewne ograniczenia. W grze występuje specjalny filtr, który blokuje pewne słowa tak, żeby niepełnoletni gracze nie mogli ich przeczytać. Ponadto, uniemożliwiona została także wymiana danych takich jak numery telefonu czy adresy zamieszkania. Do tego również potyczki na arenie zostały w pewien sposób „ugrzecznione”. Gra pozbawiona jest krwi, a pokonani przeciwnicy po prostu znikają.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Wizard101 - gameplay
Wizard101 - drugi gameplay
Football Team - Gameplay [HD]
Football Team - Kartofliska zaprasza do gry [HD]
Dragon Awaken - Trailer [HD]

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
  • Sonda Wizard101
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze