WildStar • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

WildStar

gra WildStar

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy + science fiction
Grafika: 3D
Producent: Carbine Studios
Wydawca: NCsoft; CD Projekt
Platformy: Windows
Premiera: 2014
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Kupno gry (133,90 zł) + $14.99/miesiąc
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 202. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
52.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 6.7
OCENA REDAKCJI 7.3

„WildStar” jest debiutancką produkcją kalifornijskiego studio komputerowego Carbine Studios, której premiera miała miejsce 3 czerwca 2014 roku. Należy ona do przedstawicieli popularnego gatunku massively multiplayer online role-playing game. Wydawcą gry jest południowokoreańska firma NCsoft, która znana jest między innymi z takich gier, jak „Lineage”. Jest to produkcja, która wymaga od graczy płacenia comiesięcznego abonamentu.

Rozgrywka „WildStar” osadzona jest w fantastycznym świecie, na planecie Nexon, która była kiedyś zamieszkana przez tajemniczą, potężną rasę Eldanów. Owa rasa zniknęła jednak z niewyjaśnionych przyczyn, a akcja gry opowiada o tym, jak dwie frakcje Wygnańców oraz Dominium, które rywalizują ze sobą o kontrolę nad planetą. Jak można się łatwo domyślić, gracze wcielają się w postać należącą do jednej z ras, która opowiada się po wybranej stronie konfliktu.

„WildStar” ogólnie nie różni się zbytnio od innych przedstawicieli gatunku. Gracze mają do wyboru sześć klas postaci, które różnią sie od siebie stylem gry, umiejętnościami i ekwipunkiem. Gra oferuje też liczne zadania, ciekawa fabułę i element rywalizacji z innymi graczami. Jej częścią charakterystyczną jest jednak możliwość wybrania specjalizacji, która określa, za jakie czynności dana postać otrzyma najwięcej punktów doświadczenia. W taki sposób gracze mogą wybrać drogę rozwoju swojego bohatera w sposób odpowiadający ich upodobaniom.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

WildStar - gameplay
WildStar - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda WildStar
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze