Wild Terra Online

 • Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Survival
  Grafika: 3D
  Producent: Juvty Worlds
  Wydawca: Juvty Worlds
  Platformy: PC
  Premiera: 2016
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: 29,99
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     380. 0.0 MMORPG
  49.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  0
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Wild Terra Online to oczko w głowie producentów z Juvty Worlds. Sandboxowe MMORPG otwiera nam wrota do ogromnego średniowiecznego świata gdzie naszym jedynym celem jest przetrwanie. Gra już w fazie testowej miała do zaoferowania pokaźny zasób możliwości architektonicznych i nie tylko.

Zwiedzając różnorodne krainy stawiamy czoła coraz to innym kreaturom, tworzymy znakomite bronie i ekwipunki, a po ciężkim dniu pracy wrócić można do siedziby naszego bohatera, która otoczona jest zasadzonym przez nas lasem, czy sadem. Podczas rozgrywki nie znajdziemy żadnych NPC, przez co wszystko czego potrzebujemy musimy stworzyć sami.

Walka o przetrwanie wymaga od Nas nie tylko wytrwałości, ale także bujnej wyobraźni. Twórcy stworzyli dla graczy dziesiątki planów budowli i tworzyw, jednakże to gracz musi zdecydować jakie są jego priorytety. Życie spokojnego farmera zapewni nam szereg budowli gospodarczych, gdzie zebrane przez nas minerały posłużą do stworzenia w piecach narzędzi, które pomogą rozwinąć domostwo. Droga wojownika usłana jest ciałami  niebezpiecznych kreatur, a z każdej walki prócz doświadczenia wynosimy także materiały, które niezbędne są do stworzenia potężnego orężu i zbroi.

Otwarte serwery PVE i PVP proponują alternatywy do craftingu. Itemy można zdobyć poprzez handel z innymi graczami, bądź też zabrać je im siłą. Zdobywanie doświadczenia jest niezwykle pracochłonne, dlatego twórcy zdecydowali się na opcje przyśpieszenia progresu za niewielką opłatą.

video

Wild Terra Online - Zwiastun gry [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Wild Terra Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.