Wild Terra Online • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Wild Terra Online

gra Wild Terra Online

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Survival
Grafika: 3D
Producent: Juvty Worlds
Wydawca: Juvty Worlds
Platformy: PC
Premiera: 2016
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 29,99
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 439. WG GATUNKU MMORPG
56.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.7

Wild Terra Online to oczko w głowie producentów z Juvty Worlds. Sandboxowe MMORPG otwiera nam wrota do ogromnego średniowiecznego świata gdzie naszym jedynym celem jest przetrwanie. Gra już w fazie testowej miała do zaoferowania pokaźny zasób możliwości architektonicznych i nie tylko.

Zwiedzając różnorodne krainy stawiamy czoła coraz to innym kreaturom, tworzymy znakomite bronie i ekwipunki, a po ciężkim dniu pracy wrócić można do siedziby naszego bohatera, która otoczona jest zasadzonym przez nas lasem, czy sadem. Podczas rozgrywki nie znajdziemy żadnych NPC, przez co wszystko czego potrzebujemy musimy stworzyć sami.

Walka o przetrwanie wymaga od Nas nie tylko wytrwałości, ale także bujnej wyobraźni. Twórcy stworzyli dla graczy dziesiątki planów budowli i tworzyw, jednakże to gracz musi zdecydować jakie są jego priorytety. Życie spokojnego farmera zapewni nam szereg budowli gospodarczych, gdzie zebrane przez nas minerały posłużą do stworzenia w piecach narzędzi, które pomogą rozwinąć domostwo. Droga wojownika usłana jest ciałami  niebezpiecznych kreatur, a z każdej walki prócz doświadczenia wynosimy także materiały, które niezbędne są do stworzenia potężnego orężu i zbroi.

Otwarte serwery PVE i PVP proponują alternatywy do craftingu. Itemy można zdobyć poprzez handel z innymi graczami, bądź też zabrać je im siłą. Zdobywanie doświadczenia jest niezwykle pracochłonne, dlatego twórcy zdecydowali się na opcje przyśpieszenia progresu za niewielką opłatą.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Trailer [FullHD]
Tictac Toe - Trailer [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Wild Terra Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze