WiLD • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

WiLD

gra WiLD

Gatunek: MMORPG
Tematyka: MMO w prehistorii
Grafika: 3D
Producent: Wild Sheep Studio
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Platformy: PS4
Premiera: 2020
Polska wersja: NIE
Koszt gry:
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 226. WG GATUNKU MMORPG
24.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 10.0
OCENA REDAKCJI 0.0

WiLD to debiutancka gra studia Wild Sheep, za którą w głównej mierze odpowiada Michel Ancel, mający w swoim dorobku gry z serii Rayman i Beyond Good & Evil. Gra jest planowana jko ekskluzywny tytuł na platformę Playstation 4. Ma zapewnić graczom doświadczenie MMO w dość nietypowych settingu. Rozgrywka toczyć się będzie w czasach prehistorycznych, a główną postacią będzie szaman - cieszący się poważaniem u swoich współplemieńców, mogący przejmować kontrolę nad zwierzętami. 

Postać gracza, czyli szaman nie jest wojownikiem znanym z wielu innych tytułów multiplayer. To właśnie dlatego kluczowym będzie opanowanie zdolności medytacji, gdyż bez jej pomocy (i sojuszniczych zwierząt) stałby się on bardzo łatwym celem do zgładzenia. Każde zwierze nad którym kontrolę przejmiemy, odwdzięczy się swoimi cechami. W ten oto sposób, ptak pomoże dokonać zwiadu na nieznanych terenach, a zwierze takie jak niedźwiedź pomoże w przemieszczaniu się i walce. 

Gra będzie działać na autorskim silniku stworzonym specjalnie na jej potrzeby. Na ten moment zapowiada się wyśmienicie. Co ważne, twórcy zapowiedzieli, że świat gry będzie generowany proceduralnie, co może oznaczać, iż spotka nas prawdziwa i ciągła eksploracja nieznanego. CIekawie zapowiadają się również funkcje multiplayer. Inni gracze będą mogli wcielać się w różne postaci, zarówno przyjazne, jak i wrogie. Także na nich będzie można natrafić na swojej drodze. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

WiLD - Gameplay [FullHD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
 NEWSY
najnowsze