Wartune • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Wartune

gra Wartune

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: izometryczna
Producent: 7th Road
Wydawca: R2 Games
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2012
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 391. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
116.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 3.0

„Wartune” jest grą internetową stworzoną przez chińskie studio gier komputerowych 7th Road. Została wydana przez R2 Games. Jej premiera miała miejsce 12 sierpnia 2012 roku. Od tamtego czasu uruchomionych zostało ponad trzysta serwerów gry, na których jednocześnie tysiące graczy spędzają czas.

„Wartune” to gra, która jest pewnego rodzaju połączeniem dwóch gatunków: MMORPG oraz RTS. Jest ona osadzona w fantastycznym świecie, o którego losach decydują wcielający się w postać należącą do jednej z trzech grywalnych klas: rycerza, maga bądź łucznika. Podobnie, jak w innych grach RPG, zadaniem gracza jest systematyczny rozwój postaci, uzupełnianie jej ekwipunku i wypełnianie licznych zadań.

Aspekt strategiczny „Wartune” widoczny jest w starciach, której odbywają się w trybie turowym. Poza tym, gracze mają za zadanie dbanie o rozwój swojego miasta. Aby tego dokonać musza oni stawiać i rozwijać nowe budynki. Do tego dostępne są takie aktywności jak uprawa roli, czy łowienie ryb.

„Wartune” nie wymaga ściągania i instalowania jakichkolwiek plików, gdyż jest grą w całości przeznaczoną dla przeglądarek internetowych. Nie trzeba tez uiszczać jakichkolwiek opłat abonamentowych. Dostępna jest za to opcja dobrowolnych mikropłatności, dzięki którym gracze mają dostęp do różnych bonusów i ułatwień.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Wartune - gameplay
Wartune - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda Wartune
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze