Wartime • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Wartime

gra Wartime

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Kreskówkowa strategia
Grafika: izometryczna
Producent: Espirit Games
Wydawca: Espirit Games
Platformy: PC, smartfon
Premiera: 2019
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 13. WG GATUNKU Strategiczne
4.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 8.0

Wartime to przeglądarkowa gra strategiczna od Espirit Games, czyli doświadczonych twórców różnorodnych gier online i multiplayer. W Wartime stajemy się wojskowym dowódcą, którego zadaniem jest kierowanie poczynaniami sił lądowych, powietrznych i marynarki, a także podejmowanie odpowiednich decyzji nie tylko na polu bitwy, ale i przed czy po. Cały szereg aktywności umożliwia nam odpowiedni rozwój naszych jednostek, co pozwoli na osiąganie sukcesów.

Otoczka fabularna, która wprowadza nas do świata gry, jest szczątkowa, acz wystarczająca - świat stanął w obliczu zagrożenia, pochodzącego ze strony złego i mrocznego gubernatora. Zadaniem gracza jest stanie się jednym z najlepszych dowódców wojskowych, którzy wraz ze swoimi siłami staną przeciwko zagrożeniu i ochronią dotychczasowy ład i porządek. Wszystko zostało utryzmane w konwencji prostej, acz wciągającej gry strategicznej, które wszyscy znamy. 

Cechą gry jest urocza i przyjemna dla oka oprawa wizualna, która utrzymana została w stylu wybitnie kreskówkowym. O ile nie uświadczymy tutaj fotorealizmu, to komiksowa kreska zdecydowanie pozwoli na utrzymanie długiej świeżości przez grę. Przyjemna paleta barw jest dodatkowo wzbogacona przez udźwiękowienie, które wespół z grafiką sprawiają niezwykle pozytywne wrażenie. Szczególnie, że mowa tutaj o grze przeglądarkowej, nie wymagającej żadnych dodatkowych instalacji. 

Wartime gry strategiczne online mmo

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Wartime - Gameplay [HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda Wartime
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze