Wargame 1942

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: II Wojna Światowa (MMORTS)
  Grafika: 2D
  Producent: playzo
  Wydawca: Looki Publishing
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2012
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     84. 7.0 Strategiczne
  10.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Wargame 1942” jest grą internetową stworzoną przez cenione niemieckie studio gier komputerowych playzo GmbH. Jej wydawcą jest Looki Publishing. Początki gry sięgają 2012 roku, a do dzisiaj została ona przetłumaczona na kilkanaście języków. Dostępna jest miedzy innymi edycja polska.

Gracze w „Wargame 1942” opowiadają się za jedną ze stron biorących udział w drugiej wojnie światowej: aliantów bądź państw Osi. Jest to gra strategiczna, w której można zmierzyć się zarówno z przeciwnikami komputerowymi, jak i innymi graczami. Istnieje wiele dróg do osiągnięcia zwycięstwa. Można na przykład postawić na szybkie działania wojenne lub na wojnę poprzez wyniszczenie. Ważną częścią gry jest szpiegostwo i łączenie się w sojusze. Do tego, obowiązkiem gracza jest rozwój jego państwa pod względami ekonomicznymi i naukowymi.

„Wargame 1942” jest grą przeznaczoną na przeglądarki internetowe. Dzięki temu nie wymaga ona instalowania czy ściągania jakichkolwiek plików. Aby swobodnie cieszyć się rozgrywką, nie trzeba też uiszczać żadnych opłat abonamentowych. Jedyne, czego potrzeba to odrobina wolnego czasu i połączenie z Internetem.

video

Wargame 1942 - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 4
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Wargame 1942
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.