War Thunder • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

War Thunder

gra War Thunder

Gatunek: Shootery
Tematyka: II wojna światowa (Action MMO)
Grafika: 3D
Producent: Gaijin Entertainment
Wydawca: Gailjin Entertainment
Platformy: Windows
Premiera: 2012
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 18. WG GATUNKU Shootery
2.
ILOŚĆ GŁOSÓW 13
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 8.0

War Thunder jest grą akcji z gatunku MMO stworzoną i wydaną przez rosyjskie studio Gaijin Entertainment, od listopada 2012 roku znajdująca się w fazie open beta, w której gracze mają możliwość brania udziału w dopracowywaniu gry. Gra przeznaczona jest na komputery z systemami operacyjnymi Linux i Windows, oraz na konsole PlayStation 4. W dniu 4 lipca 2013 roku gra doczekała się polskiej wersji językowej.

Rozgrywka „War Thunder” polega na bitwach między samolotami, pojazdami opancerzonymi a wkrótce statkami wojennymi z czasów od hiszpańskiej wojny domowej do wojny koreańskiej. Większość map w „War Thunder” wzorowana jest na bitwach historycznych. Gra przystosowana jest do współpracy z hełmem wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift.

Gra oferuje kilka trybów rozgrywki: bitwy zręcznościowe, realistyczne, symulacyjne oraz niestandardowe bitwy użytkownika. Na dzień dzisiejszy, twórcy „War Thunder” udostępnili graczom ponad 600 pojazdów różnych generacji, które podzielone są osiem kategorii. Przykładowo, gracze rozpoczynają przygodę z grą od przestarzałego dwupłatowca, który z czasem mogą wymienić na nowocześniejsze maszyny, które brały udział w dwudziestowiecznych konfliktach przez siły powietrzne takich państw, jak Stany Zjednoczone, III Rzeszę, czy Cesarstwo Japonii.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

War Thunder - gameplay
War Thunder - drugi gameplay
War Thunder - 'Heroes' Trailer [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda War Thunder
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze