Voyage Century • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Voyage Century

gra Voyage Century

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Historyczna - morska
Grafika: 3D
Producent: Snail Games
Wydawca: Internet Gaming Gate
Platformy: Windows
Premiera: 2006
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 446. WG GATUNKU MMORPG
52.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 0.0

„Voyage Century” jest internetową grą przygodową, reprezentującą gatunek massively multiplayer online role-playing game, za której stworzeniem stoi chińska firma komputerowa Snail Games. Jej premiera miała miejsce 22 grudnia 2006 roku, a jej wydawcą jest Internet Gaming Gate. Jest to produkcja, która nie wymaga uiszczania opłat abonamentowych.

Rozgrywka „Voyage Century” inspirowana jest historią odkryć geograficznych, które rozpoczęły się w piętnastym wieku. Gracze wcielają się w niej w postacie kapitanów statków. Twórcy nie narzucają im jednego stylu gry, dając możliwość zdecydowania, czym zajmować się będą kontrolowane przez graczy postacie. Przygodę z „Voyage Century” rozpoczyna się od stworzenia bohatera i dostosowania jego wyglądu.

Akcja „Voyage Century” rozgrywa się głównie na morzu. Gracze mogą brać udział w ogromnych bitwach morskich, w których nieraz udział biorą floty liczące ponad sto statków. Możliwe są w nich różne manewry, wzajemne taranowanie się okrętów, salwy armatnie czy abordaże. Kolejnymi zajęciami postaci są handel w jednym z wielu miast portowych oraz eksploracja ogromnego świata gry. Pojawiają się w niej również liczne zadania, dzięki którym możliwy jest dalszy rozwój postaci oraz posiadanego przez nią statku.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Voyage Century - gameplay
Voyage Century - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Voyage Century
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze