Vindictus • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Vindictus

gra Vindictus

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy - Celtic
Grafika: 3D
Producent: Nexon Inc.
Wydawca: Nexon Inc.
Platformy: Windows
Premiera: 2010
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 191. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
47.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.7
OCENA REDAKCJI 6.3

„Vindictus” jest grą internetową reprezentującą gatunek massively multiplayer online role-playing game, za której powstaniem stoi studio devCAT, należące do południowokoreańskiej firmy Nexon, która znana jest z wielu innych bezpłatnych produkcji. Jej premiera miała miejsce 21 stycznia 2010 roku.

Rozgrywka gry osadzona została w tym samym świecie, co w „Mabinogi”, której prequelem jest „Vindictus”. Jej akcja dzieje się kilkaset lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części. Są to czasy wojny, w których gracze wcielają się w postacie bohaterów, których ostatecznym zadaniem jest umożliwienie ludzkości wstąpienia do legendarnego, rajskiego świata Erinnu.

Rozpoczynając swoją przygodę z „Vindictusem”, gracze mają do wyboru kilka przygotowanych przez twórców postaci. Każda z nich posiada własny styl walki i umiejętności. Możliwe jest dostosowanie pewnych cech wyglądu, jednak podstawowe zdolności są z góry narzucone. Są one rozwijane wraz z postępem w grze. Ważną częścią rozgrywki jest kooperacja z innymi graczami, możliwa zarówno podczas przechodzenia kampanii, jak i toczenia walk ze zróżnicowanymi przeciwnikami.

Warto także wspomnieć, że podobnie jak inne produkcje firmy Nexon, „Vindictus” nie wymaga uiszczania jakichkolwiek opłat. Rozgrywka jest całkowicie darmowa. Twó®cy wprowadzili jednak specjalny sklep, w którym w zamian za rzeczywiste pieniądze dostępne są różne modyfikacje wyglądu i umiejętności postaci.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Vindictus - gameplay
Vindictus - drugi gameplay
Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Vindictus
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze