Vikings: War of Clans

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Królestwo wikingów
  Grafika: 2D
  Producent: Plarium
  Wydawca: Plarium
  Platformy: Android, iOS, Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2015
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     25. 7.5 Strategiczne
  3.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Vikings: War of Clans jest grą autorstwa studia Plarium wydaną przez firmę na przeglądarki internetowe oraz urządzenia przenośne. W grze wcielamy się w Jarla, czyli królewskiego odpowiednika Wikingów. Naszym zadaniem jest podbijanie wiosek obcych graczy, głównie poprzez zmagania w imię naszego klanu. Wraz z postępem podbojów mamy możliwość tworzenia klanowych twierdzy oraz zdobycia władzy nad naszym serwerem, nazywanym królestwem. Od czasu do czasu organizowane są wojny pomiędzy serwerami. Na ich czas trwania gracze mogą przenosić swoje wioski na terytorium drugiego królestwa, by rabować i podbijać obce klany.

Z punktu widzenia pojedynczego gracza rozgrywka polega na w pełni dowolnym rozbudowywaniu wiosek oraz ulepszaniu już rozmieszczonych w nich budynków. Te z kolei wykorzystywane są do tworzenia oddziałów wojskowych, ekwipunków i ulepszeń. Dodatkowo do dyspozycji gracza oddany został bohater, który zdobywa doświadczenie i pasywne umiejętności wraz z poziomem. Jego zdolności zależą od tego, jak rozdysponujemy jego awanse. Gra posiada bardzo obszerne ścieżki rozwoju technologii. Te są podzielone na technologie Jarla, jego bohatera oraz klanowe. Wszystkie z nich sumują się, aby określić nasze możliwości.

video

Vikings: War of Clans - Cinematics Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Vikings: War of Clans
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-11-17 10:25:41 Siemka znalazłem stronke ze skryptem który dodaje surowce http://supergamezone.pl/plemiona-hack-na-surowce/
2017-11-11 15:00:53 Takie pytanie małe, jak się prezentuje teraz l2 na najnowszym patchu? Bo do tej pory cały czas grywałem na prywatnych serwerach c4-interlude( jakoś negatywnie byłe nastawiony do nowszych patchy). Pozdrawiam :).
2017-11-09 14:32:19 To gra do której ciągle się wraca gram w to już ponad 10 lat przerwy miałem ze 3 i to takie 1-2 letnie. Gra dla dorosłych bez grindowania. UWAGA wciąga na lata. Co gorsze nie ma niczego podobnego do tej gry i chyba dla tego tak przyciąga.