Transistor • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Transistor

gra Transistor

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: RPG w świecie futurystycznym
Grafika: izometryczna
Producent: Supergiant Games
Wydawca: Supergiant Games
Platformy: PC, PS4, Switch, iOS
Premiera: 2014
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 18,99zł
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 340. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
101.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 8.0

Transistor to gra RPG obserwowana z poziomu rzutu izometrycznego, w ramach której pokonujemy kolejne hordy wrogów w świecie fantasy. Za produkcję odpowiedzialni są twórcy, którzy mają na koncie chociazby grę Bastion, czyli niezależne studio Supergiant Games. Główną osią zabawy jest walka, dzięki której otrzymujemy punkty doświadczenia, pozwalające nam na ulepszanie swoich umiejętności, przedmiotów i coraz sprawniejsze pokonywanie kolejnych przeciwników. 

Fabuła gry Transistor to mieszanka konceptów znanych ze światów fantasy i wszelkich futurystycznych wariacji na temat wizji alternatywnych. Główna bohaterka gry staje przed pewną tajemnicą, którą postanawia odkryć. W tym celu, niezbędne okażą się odpowiednie umiejętności walki z przeciwnikami. Jest to o tyle istotne, iż gry tego typu zdążyły zadomowić się w świecie gier jako niezbyt skupione na kwestiach związanych ze scenariuszem czy opowiadaną historią. 

Najmocniejszą stroną gry Transistor jest oprawa wizualna, która mimo upływu lat zupełnie się nie starzeje i nadal potrafi cieszyć oko. Szczególnie, gdy jesteśmy miłośnikami nieco baśniowej kreski, wzorowanej na najlepszych animacjach. To właśnie taka kreskówkowa grafika będzie nam towarzyszyć podczas zabawy. Widać, że twórcy wykorzystali nabyte umiejętności i doświadczenia podczas tworzenia Bastion, gdyż to samo można powiedzieć o oprawie wizualnej - jest na najwyższym poziomie.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Transistor - Gameplay [FullHD]
Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Transistor
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze