Total Battle • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Total Battle

gra Total Battle

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Fantasy
Grafika: izometryczna
Producent: Fusion Core
Wydawca: Scorewarrior
Platformy: WWW, Android, iOS
Premiera: 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 26. WG GATUNKU Strategiczne
7.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 7.3

Total Battle to przeglądarkowy RTS autorstwa studia Fusion Core, w której gracze rozpoczynają przygodę władając swoim miastem. W dużym uproszczeniu rozwijamy miasto pod względem ekonomicznym, prowadzimy odpowiednie badania, ulepszamy posiadane nieruchomości, zwiększamy liczebność wojsk i dowodzimy wojennymi ekspedycjami. Dążymy do pozyskiwania coraz wiekszej ilości surowców, rozbudowywania swojego terytorium poprzez konstrukcje budynków pełniących określone funkcje oraz do uzyskania jak największych wpływów (sami lub też z pomocą gildii). Na mapie świata odnajdziemy miasta należące do innych ras, takich jak Ogry, Elfy czy Nieumarli.

Grę rozpoczynamy tradycyjnie, od samouczka który oprowadza nas przez podstawowe zasady rozgrywki. Rozgrywkę urozmaicą nam dodatkowe zadania oraz obecność innych graczy. Całość wydaje się być dość dobrze zbalansowana, a mikropłatności opierają się na tzw. “przyspieszaczach”. Oddziały militarne ulepszamy korzystając z drzewka postępu, podobnego do tego z World of Tanks lub Warthunder. Interfejs jest względnie zrozumiały i przejrzysty.

Aktywności dostępnych dla gracza jest naprawdę sporo. Najbardziej podstawowe i oczywiste to rozbudowywanie miasta, dodawanie budynków, czy przygotowywanie terenu pod owe konstrukcje (mogące być ulepszanymi). Do tego dochodzi także ekspansja, którą można podzielić na różne rodzaje. Poza szturmowaniem wrogich fortyfikacji i twierdz, można także wybrać swoją załogę na misję przeciwko różnego rodzaju potworom i bestiom (np. Ogry, Nieumarli czy choćby Elfy) rozsianym na świecie gry.

Total Battle gra strategia online

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Total Battle - Gameplay [HD]
Total Battle - Poradnik - zbieranie zasobów [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Total Battle
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze