Tom Clancy's The Division • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Tom Clancy's The Division

gra Tom Clancy's The Division

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Postapokaliptyczna
Grafika: 3D
Producent: Ubisoft Massive
Wydawca: Ubisoft
Platformy: Windows/PS4/Xbox One
Premiera: 2016
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Buy-to-play
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 422. WG GATUNKU MMORPG
47.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.7

Tom Clancy’s The Division, to kolejna produkcja z bardzo dobrze znanej serii. Ten FPS z elementami RPG wprowadza naszą postać do Nowego Yorku, który przez apokalitpyczny wirus chyli się ku upadkowi. Niebezpieczna zaraza poprzez wybicie 2/3 populacji wprowadza chaos, dzięki któremu do władzy dopchała się zgraja kryminalistów i członkowie największych gangów.

Każdego poranka nasz bohater zwiększa zakres swoich umiejętności, które umożliwić mu mają przetrwanie kolejnego dnia. Dzięki różnorodnym broniom dostosujemy swoją postać do naszego stylu gry.

Zarówno w rozgrywkach multiplayer, jak i w misjach fabularnych zauważamy masę zadań głównych i pobocznych, które pojawić się mogą podczas spokojnej eksploracji przedstawionego świata. Zadania podstawowe możemy wykonać w trzech trybach – normalnym, trudnym oraz wymagającym. Ten ostatni odblokowuję się tylko graczom z maksymalnym, trzydziestym poziomem trudności. Mimo iż wszystkie zadania możliwe są do ukończenia w trybie jednoosobowym gra zyskuje nowy, odświeżający smak, kiedy spróbujemy jej razem z przyjaciółmi.

Niekiedy mroczne nowojorskie dzielnice wciąż objęte skażeniem kryją w sobie potężnych przeciwników. W chwilach takich właśnie starć przetestować możemy swoje zdolności taktyczne i naszą chęć przetrwania.

Gra odświeża gatunek MMORPG nowymi elementami dzięki wykorzystaniu motywu postapokaliptycznego. Otwarty świat i różnorodność ekwipunku gwarantuje kilkadziesiąt godzin dobrej rozgrywki. 

*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda Tom Clancy's The Division
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze