Tom Clancy's Rainbow Six Siege

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Taktyczny shooter
  Grafika: 3D
  Producent: Ubisoft Montreal
  Wydawca: Ubisoft
  Platformy: PC, PS4, XONE
  Premiera: 2015
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Płatna z mikropłatnościami
  Ograniczenia wiekowe: 18
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     32. 7.5 Shootery
  10.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Rainbow Six Siege to pierwszoosobowy taktyczny shooter tworzony przez studio Ubisoft Montreal i wydany 1 grudnia 2015 roku przez Ubisoft na PC, PS4 i XONE. Gra zupełnie odbiega od poprzednich gier z serii Tom Clancy's Rainbow Six. Siege został stworzony z myślą o kompetytywnej rozgrywce sieciowej. Gra obecnie posiada rozwiniętą scenę e-sportową i wspierana jest darmowymi rozszerzeniami, które dodawane są średnio co 3 miesiące. Twórcy zapewnili długotrwałe wsparcie i konkurować chcą z e-sportowymi gigantami.

Chcąc zmierzyć się z innymi graczami w PvP, zagramy w tryb "bomba", "zabezpieczanie terenu" lub "zakładnik". Głównym trybem, najczęściej wybieranym przez garczy stał się tryb "bomby". Jest on najbardziej kompetytywny i bliźniaczo podobny do tego, który jest nam doskonale znany z CS:GO. Mecze PvP to rozgrywki 5 vs 5. Na początku każdej rundy wybieramy operatora z unikalnym gadżetem. Każdy z operatorów wyszkolony został w jednej z najpopularniejszych jednostek policyjnych lub wojskowych na świecie (GSG9, GIGN, SAS, Navy SEALs, JTF2, GROM, SPETSNAZ, FBI SWAT i wiele więcej)

Faza przygotowań do starcia obu drużyn trwa 45 sekund - w tym czasie strona atakująca z pomocą dronów zapoznaje się z położeniem przeciwników i rozstawieniem ich gadżetów. Strona defensywna zaś, umacnia ściany i modyfikuje wybrane lokacje pod własne taktyki. Ważnym aspektem rozgrywki w R6S jest destrukcja otoczenia, która dynamicznie zmienia przebieg rundy i ma bezpośredni wpływ na zajmowane pozycje, lub zmiany strategii. Silnik pozwala na niszczenie większości ścian, lub zabarykadowanych drzwi. Możemy nie tylko niszczyć całe segmenty osłon, ale również tworzyć małe dziury.

Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Tom Clancy's Rainbow Six...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Sporo nienaprawianych błędów 0
  • Częste problemy z serwerami 0
  • Toksyczna społeczność graczy 0
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.