Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms

gra Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms

Gatunek: Shootery
Tematyka: Futurystyczna strzelanka (TPS online)
Grafika: 3D
Producent: Ubisoft Studios
Wydawca: Ubisoft
Platformy: Windows
Premiera: 2014
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 44. WG GATUNKU Shootery
11.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 7.0

„Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms” jest internetową grą akcji stworzoną i wydaną przez znanego francuskiego wydawcę gier komputerowych Ubisoft. Jej wersja beta została uruchomiona 15 sierpnia 2012 roku, a światowa premiera gry miała miejsce 10 kwietnia 2014 roku. Obecnie dostępna jest tylko wersja na komputery z Windowsem, w przyszłości planowana jest jednak wersja na konsole Nintendo Wii U.

Rozgrywka w „Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms” obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby. W grze występują trzy klasy: Assault, Support oraz Recon. Ze względu na duży nacisk na współpracę w drużynie, klasy uzupełniają się nawzajem. Assault to typowy szturmowiec, który przebija się przez pole bitwy, Support posługuje się elektroniką, a Recon preferuje skradanie się.

W potyczkach udział brać może szesnastu graczy, którzy z czasem rozwijają swoje postacie, awansując na kolejne poziomy doświadczenia, ucząc się nowych umiejętności i zdobywając coraz potężniejszy ekwipunek. Aby przetrwać w różnych trybach rozgrywki, gracze „Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms” muszą wykazać się myśleniem taktycznym, używając między innymi zaawansowanych osłon. Ważną częścią gry jest też możliwość zrzeszania się w klany.„Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms” to gra, która nie wymaga opłat abonamentowych. Dostępna jest jednak opcja dobrowolnych mikropłatności, dzięki którym można kupować nowe przedmioty za rzeczywiste pieniądze.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms - gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms - drugi gameplay
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
  • Sonda Tom Clancy's Ghost Recon...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze