Throne: Kingdom at War - Strategiczne - PortalMMO.pl

Throne: Kingdom at War

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Strategia fantasy
Grafika: 2D
Producent: Plarium
Wydawca: Plarium
Platformy: Przeglądarka internetowa, Android, iOS
Premiera: 2016
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 46. WG GATUNKU Strategiczne
10.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 7.5
OCENA REDAKCJI 7.7

Throne: Kingdom at War to przedstawiciel gatunku MMO. Produkcja została wydana początkowo w sierpniu 2016 przez studio Plarium. Tytuł jest aktualnie dostępny na trzech platformach – przeglądarkach internetowych oraz smartfonach dokładniej mówiąc Androidzie oraz iOS, więc tak na dobrą sprawę każdy może mieć Throne: Kingdom at War zawsze przy sobie czy to na telefonie czy w przeglądarce.

Tytuł został osadzony w świecie fantasy – magii i miecza, więc przed nami zadanie stworzenia potężnego królestwa, którym będziemy musieli odpowiednio zarządzać. Do naszej dyspozycji oddano sumarycznie kilka klas żołnierzy począwszy od rycerzy, włóczników skończywszy na kawalerii czy harcerzach. W którymś momencie, po zdobyciu wzmocnieniu armii staniemy do walk, tutaj zarówno na naszej drodze może stanąć gracz, ale także komputer. Prócz stoczonych walk ważnym aspektem jest ekonomia i rozwój królestwa. Twórcy do naszej dyspozycji oddali kilkadziesiąt różnych budynków, które zwiększają możliwości działania naszego miasta.

Produkcja została okraszona kolorową, ręcznie malowaną grafiką, można ją zakwalifikować jako 2,5D. Modele budynków, otoczenia są szczegółowe i prezentują się bardzo dobrze w produkcji. Gra jest dostępna na wszystkich trzech platformach zupełnie za darmo, jednak zgodnie z dzisiejszą modłą twórcy dodali do Throne: Kingdom at War również mikropłatności. Możemy w sklepie zakupić dodatkowe ulepszenia, „przyśpieszacze”, dzięki którym przyśpieszymy dostęp do nowej zawartości.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Throne: Kingdom at War - gameplay [Full HD]
Albion Online - Gameplay [HD]
Albion Online - Trailer [HD]
Heavy Metal Machines - Trailer [HD]
DayZ - Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Rise of Angels
  • Sonda Throne: Kingdom at War
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze