The Lord of the Rings Online

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Turbine, Inc.
  Wydawca: Turbine, Inc.; Midway Games
  Platformy: OS X, Windows
  Premiera: 2007
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     122. 7.0 Fantasy MMORPG
  27.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  8
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„The Lord of the Rings Online” jest grą reprezentującą gatunek MMORPG stworzoną i wydaną przez amerykańskie studio komputerowe Turbine Inc. Jej światowa premiera miała miejsce 24 kwietnia 2007 roku. Początkowo, gra wymagała płacenia comiesięcznego abonamentu, jednak od 10 września 2007 roku, twórcy zdecydowali się z niego zrezygnować. Dzięki temu, jest to obecnie jedna z najpopularniejszych gier gatunku.

Rozgrywka gry osadzona jest w fikcyjnym Śródziemiu znanym z kultowej trylogii autorstwa J. R. R. Tolkiena pod tytułem „Władca Pierścieni”. Fabuła gry podzielona jest na składające się z kilkunastu tomów trzy woluminy: „Shadows of Angmar”, „Mines of Moria” oraz „Allies of the King”. Prezentują one wydarzenia znane już czytelnikom powieści, które wzbogacone zostały dodatkowymi wątkami wymyślonymi przez twórców gry.

W „The Lord of the Rings Online” dostępne są cztery grywalne rasy: Krasnoludy, Elfy, Hobbici oraz Ludzie. Ciekawostką jest fakt, że gracze mogą wybrać płeć postaci należącej do każdej z ras za wyjątkiem Krasnoludów, którzy owego wyboru są pozbawieni. Gra oferuje dziewięć zróżnicowanych klas postaci takich, jak Włamywacz, Kapitan, Strażnik, Łowca czy Minstrel.

„The Lord of the Rings Online” cechuje rozgrywka, która nie odbiega zbytnio od innych gier MMORPG: gracze mogą przykładowo wykonywać liczne zadania i łączyć się w drużyny, aby eksplorować trudniejsze instancje. Ponadto, istnieje też lokacja, w której możliwe są starcia PvP.

video

The Lord of the Rings Online - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda The Lord of the Rings Onl...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-10-17 09:30:00 Witam co do treści gry jak i samej gry jest w porządku podoba mi się . Lecz co do braków zainteresowania ze strony twórców brak odpowiedzi itd mam wiele zastrzeżeń ogarnijcie to bo fajna gra a ludzie się coraz bardziej wkurzają .
2018-10-16 01:43:38 Kurła jednej nie znam:-)
2018-10-12 20:27:00 Nie potrafię zrozumieć dlaczego nikt się nie zabrał za reaktywację tej gry. Była naprawdę wyjątkowa.