The Elder Scrolls Online

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Medieval fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: ZeniMax Online Studios
  Wydawca: Cenega
  Platformy: OS X, PS 4, Windows, Xbox One
  Premiera: 2014
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Buy-to-play ($14.90/miesiąc)
  Ograniczenia wiekowe: 16
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     43. 7.4 Fantasy MMORPG
  8.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  18
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„The Elder Scrolls Online” jest grą z gatunku MMORPG stworzoną przez amerykańskie studio komputerowe ZeniMax Online Studios i wydaną przez Bethesda Softworks. Jej światowa premiera miała miejsce 4 kwietnia 2014 roku na platformy Microsoft Windows oraz OS X. Powstała również wersja na konsole PlayStation 4 i Xbox One, której premiera odbyła się w grudniu 2014 roku. Gra wymaga płacenia comiesięcznego abonamentu.

Tak samo, jak inne części serii, „The Elder Scrolls Online” osadzona jest na fantastycznym kontynencie Tamriel. Jej akcja rozgrywa się tysiąc lat przed wydarzeniami przedstawionymi w „The Elder Scrolls: Skyrim”. Rozgrywka posiada wszystkie cechy charakterystyczne serii: jest nieliniowa, zawiera wiele zadań i wydarzeń oraz umożliwia swobodną eksplorację świata gry.

Tworząc postać, gracze mają do wyboru trzy frakcje walczące o władzę nad kontynentem: Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeri oraz Przymierze Daggerfall. Każdą ze stron konfliktu reprezentują trzy grywalne rasy. Pakt Ebonheart reprezentują rasy Nord, Dunmer oraz Argonian. Do Dominium Aldmeri należą rasy Altmer, Bosmer i Khajiit. Po stronie Przymierza Daggerfall stoją rasy Bretonów, Redguard oraz Orków.

video

The Elder Scrolls Online - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 2 komentarze
• 2017-02-25 09:09:40

ESO jest buy-to-play, abonament to opcja

Deliryc • 2017-02-25 17:57:36

Dzięki za czujność, poprawiliśmy.

 • Sonda The Elder Scrolls Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.