Tetrykowo • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Tetrykowo

gra Tetrykowo

Gatunek: Inne
Tematyka: Parodia (MMOG)
Grafika: 2D
Producent: Perfect Games Studio Sp. j.
Wydawca: Perfect Games Studio Sp. j.
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2009
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 273. WG GATUNKU Inne
54.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 5.7
OCENA REDAKCJI 7.0

„Tetrykowo” jest grą internetową, parodiującą realia dzisiejszej Polski. Jej premiera miała miejsce 18 września 2009 roku. Stworzona została z przeznaczeniem na okna popularnych przeglądarek internetowych, a za jej powstaniem stoi poznańskie studio Perfect Games, które znane jest z innych produkcji przeglądarkowych.

„Tetrykowo” jest grą bazującą na popularnym stereotypie typowej polskiej emerytki. Gracze wcielają się w niej w postać „sympatycznej” starszej pani, która codziennie słucha Radia Ma’Ryja oraz bacznie śledzi transmisje w Telewizji TR-wam, aby nie przegapić żadnej wieści nadawanej prosto z Torunia.

„Tetrykowo” to jedyna w swoim rodzaju szansa na poznanie życia typowego „moherowego beretu” przez krzywe zwierciadło. Staje się to widoczne podczas różnych przygód, których doświadcza na każdym rogu postać, w którą wcielają się gracze. Istotną częścią rozgrywki są pielgrzymki, narzekanie na dzisiejszą młodzież czy niecierpliwe wyczekiwanie na emeryturę, którą koniecznie trzeba podzielić się ze zbierającym na przegląd drogiej limuzyny Rydzem Dyrektorem.

Twórcy gry poświęcili również dużo czasu na odświeżenie niektórych kultowych gier tak, aby wpasowały się one w komizm świata gry. Dzięki temu, produkcja ma do zaoferowania takie tytuły jak Pasjans czy Tetris, które wzbogacone zostały o nowe funkcje. „Tetrykowo” to gra, którą można w ciemno polecić osobom, które patrzą na świat ze sporą dozą humoru.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Trailer [FullHD]
Tictac Toe - Trailer [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Tetrykowo
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze