TERA: Rising

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Bluehole Studio
  Wydawca: Gameforge AG
  Platformy: Windows
  Premiera: 2011
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     119. 6.9 Fantasy MMORPG
  27.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  10
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

TERA to fasynująca gra MMORPG z perfekcyjnie dopracowaną grafiką opartą na silniku Unreal Engine, w której zawarte są najdrobniejsze detale lokacji i krajobrazów. Gra oferuję olbrzymi otwarty świat fanatsy, nowatorski i świetnie zaprojektowany system walki oraz latające wierzchowce. Gracz ma okazję wpływać na gospodarkę i jej rozwój, a nawet odbierać władzę panującym władcom.

„The Exiled Realm of Arborea” jest przedstawicielem popularnego gatunku massively multiplayer online role-playing game. Za jej powstaniem stoi południowokoreańskie studio komputerowe Bluehole Studio. Oficjalna premiera gry miała miejsce 1 maja 2012 roku, a jej obecnym europejskim wydawcą jest niemiecka firma GameForge AG, która znana jest z wielu innych gier internetowych. Od wydania dodatku „Rising”, produkcja przeszła na model darmowy, wspierany możliwością dobrowolnych mikrotransakcji.


Rozgrywka w „TERA: Rising” osadzona jest w fantastycznym świecie, który pozbawiony jest czuwających nad nim bogów. Żyjące w nim rasy muszą stawić czoła grożącemu im niebezpieczeństwu. Gracze wcielają się w postać należącą do jednej z siedmiu grywalnych ras. Do wyboru jest też dziewięć klas, które różnią się od siebie umiejętnościami i ekwipunkiem.

„TERA: Rising” posiada wszelkie cechy typowej gry MMORPG. Gracze mogą w niej tworzyć nowe przedmioty, wykonywać liczne, ciekawe zadania oraz brać udział w walkach PvP. Walki odbywają się w czasie rzeczywistym, a gracze muszą wykazać się refleksem, by na czas dokonywać uników. Poza tradycyjną klawiaturą i myszką, gracze mogą również korzystać z pada.

video

TERA: Rising - Trailer kinowy - HD

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 1 komentarz
• 2018-03-19 14:18:16

Gra w to ktoś jeszcze wg? Zastanawiałem się nad ewentualnym powrotem do gry. Server - Mystel nick - Gilrond

 • Sonda TERA: Rising
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-07-15 22:26:39 Привет всем участникам форума! Класный у вас сайт! Нашёл интересное в сети: http://enewz.ru/news/23301-islamskoe-gosudarstvo-na-balkanah.html «Исламское государство» на Балканах http://enewz.ru/news/7885-pod-obstrel-popala-21-ya-bolnica-donecka.html http://enewz.ru/information-technology-it/19878-xiaomi-predstavila-bolee-dostupnuyu-versiyu-644-fableta-mi-max.html Ещё много всего по теме нашел тут:
2018-07-10 21:10:42 mikro płatności dopierdalają
2018-07-03 11:19:17 Dziękuję. :) Pozdrowienia i do zobaczenia na kolejnych konwentach! :)