Tabula Rasa • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Tabula Rasa

gra Tabula Rasa

Gatunek: MMORPG
Tematyka: MMORPG w świecie science fiction
Grafika: 3D
Producent: Destination Games
Wydawca: NCsoft
Platformy: PC
Premiera: 2007
Polska wersja: NIE
Koszt gry:
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 554. WG GATUNKU MMORPG
71.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.3

Tabula Rasa to gra z gatunku MMORPG, za którą odpowiedzialny jest Richard Garriott, twórca słynnej gry Ultima. W Tabula Rasa gracze wkraczają do świata science fiction, a dokładniej do czasów dawnej cywilizacji. Odkryła ona technologię podróży międzygwiezdnych, lecz została zaatakowana przez rebelię Thrax. Po zwycięstwie, Thraxowie poszukują we wszechświecie innych ras i cywilizacji rozwiniętych dostatecznie, ażeby móc je pokonać i przejąć to, co wartościowe. 

Gracze w Tabula Rasa stają przed zadaniem zniszczenia Thraxów i przywrócenia wcześniejszego ładu. Rozgrywka to połączenie eksploracji i poznawania różnych światów, wraz z walką. Ta druga w dużej mierze zależeć będzie od gracza i tego, w jaki sposób podejdzie do kreowania swojej postaci. Tutaj do wyboru są atrybuty ciała, umysłu i ducha. Każde z nich wpływają na styl naszej rozgrywki. 

Ważnym elementem gry jest oprawa audiowizualna, która pomaga wykreować sugestywny i immersywny świat. Lokacje różnią się swoją konstrukcją i oferowanymi barwami, a w tle towarzyszy graczowi świetna i klimatyczna ścieżka dźwiękowa. Tabula Rasa to ciekawa i ambitna propozycja MMORPG, za którą stoją doświadczeni twórcy z ciekawą wizją i dużym warsztatem umiejętności. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Tabula Rasa - Gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Tabula Rasa
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze