Symulator Farmy Online • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Symulator Farmy Online

gra Symulator Farmy Online

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Symulacja farmy
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Five-IT
Wydawca: Five-IT
Platformy: Przeglądarka
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 80. WG GATUNKU Strategiczne
19.
ILOŚĆ GŁOSÓW 7
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 6.3

Symulator Farmy Online to gra rolnicza wydana przez polskie niezależne studio Five-IT, która miała swoją premierę w 2020 roku. W grze poznajemy życie farmera wyznaczone przez pory roku i niezbędne prace na polu. Rozgrywka polega na sprawnym zarządzaniu gospodarstwem, czyli karmieniu zwierząt, budowaniu i naprawie zabudowy oraz sianiu i zbieraniu plonów.

W Symulatorze Farmy Online najważniejsze są oczywiście zwierzęta i rośliny. Za swoja pracę otrzymujesz Punkty Doświadczenia, które pozytywnie wpłyną na rozwój farmerskiej kariery. Zgromadzone plony możesz gromadzić w silosach na własnej farmie. Interesującą i oryginalną opcją jest zmienny rynek rolniczy, który umożliwia sprzedaż produktów, gdy ceny są najbardziej atrakcyjne. Wprowadza to dodatkowy realizm w grze wymagający od gracza rozwijania umiejętności biznesowych.

Ważnym aspektem Symulatora Farmy jest również hodowla i opieka nad zwierzętami. Hodowane kury nalezy karmić, aby zachować ich dobry poziom zdrowia oraz zapewnić wysoka produkcję jaj. W Symulatorze Farmy Online możesz zajmować się także pszczołami, a w niedalekiej przyszłości twórcy zapowiadają hodowle królików.

W grze możesz zmierzyć się z innymi graczami – porównywać swoje rezultaty z innymi oraz wyprzedzać ich ciężko pracując na swoich polach. Gra posiada także czat i system prywatnych wiadomości, dzięki czemu możesz porozumiewać się z innymi rolnikami oraz wymieniać się cennymi radami.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Cyberpunk 2077 - Gameplay [FullHD]
Cyberpunk 2077 - Trailer [FullHD]
STEEP - Gameplay [FullHD]
STEEP - Trailer [FullHD]
Total Battle - Poradnik - zbieranie zasobów [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Symulator Farmy Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze