Symulator Farmy Online • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Symulator Farmy Online

gra Symulator Farmy Online

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Symulacja farmy
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Five-IT
Wydawca: Five-IT
Platformy: Przeglądarka
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 39. WG GATUNKU Strategiczne
8.
ILOŚĆ GŁOSÓW 11
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 6.3

Symulator Farmy Online to gra rolnicza wydana przez polskie niezależne studio Five-IT, która miała swoją premierę w 2020 roku. W grze poznajemy życie farmera wyznaczone przez pory roku i niezbędne prace na polu. Rozgrywka polega na sprawnym zarządzaniu gospodarstwem, czyli karmieniu zwierząt, budowaniu i naprawie zabudowy oraz sianiu i zbieraniu plonów.

W Symulatorze Farmy Online najważniejsze są oczywiście zwierzęta i rośliny. Za swoja pracę otrzymujesz Punkty Doświadczenia, które pozytywnie wpłyną na rozwój farmerskiej kariery. Zgromadzone plony możesz gromadzić w silosach na własnej farmie. Interesującą i oryginalną opcją jest zmienny rynek rolniczy, który umożliwia sprzedaż produktów, gdy ceny są najbardziej atrakcyjne. Wprowadza to dodatkowy realizm w grze wymagający od gracza rozwijania umiejętności biznesowych.

Ważnym aspektem Symulatora Farmy jest również hodowla i opieka nad zwierzętami. Hodowane kury nalezy karmić, aby zachować ich dobry poziom zdrowia oraz zapewnić wysoka produkcję jaj. W Symulatorze Farmy Online możesz zajmować się także pszczołami, a w niedalekiej przyszłości twórcy zapowiadają hodowle królików.

W grze możesz zmierzyć się z innymi graczami – porównywać swoje rezultaty z innymi oraz wyprzedzać ich ciężko pracując na swoich polach. Gra posiada także czat i system prywatnych wiadomości, dzięki czemu możesz porozumiewać się z innymi rolnikami oraz wymieniać się cennymi radami.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Symulator Farmy Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze