Świt Aniołów (Rise of Angels) • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Świt Aniołów (Rise of Angels)

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: CreaGames
Wydawca: Esprit Games
Platformy: WWW
Premiera: 2018
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 1. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
1.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 8.0
OCENA REDAKCJI 9.0

Świt Aniołów to spolszczona wersja wersja Rise of Angels od CreaGames. Gra wydana została przez Esprit Games, tych samych ludzi którzy zdecydowali się wziąć pod skrzydła auto-trackingowe League of Angels 3 oraz nieco lepszego Władcę Smoków. Świt Aniołów to przeglądarkowe MMORPG, bardzo podobne w swych załóżeniach do dwóch pozostałych gier, które znajdziemy obecnie na stronie Esprit Games. To jedna z tych gier, których twórcy wierzą, że przeglądarkowe MMORPG wcale nie jest gorsze od tych, które wymagają klienta.

Niewątpliwie zaletą gry jest trójwymiarowa oprawa graficzna. Tutaj widać duży postęp względem (przykładowo) Władcy Smoków, ale niestety ucierpiała na tym optymalizacja. Gry wydawane przez Esprit zdecydowanie kuszą oko. Rejestracja jest szybka i przyjemna. Grę rozpoczynamy naturalnie od stworzenia postaci. Niestety, wciąż nie przyjdzie nam dostosować wyglądu naszego herosa. Wybrać możemy jedynie klasę.

Kolejnym niesamowicie frustrującym faktem jest to, że (podobnie jak w League of Angels 3) nie możemy podać własnej nazwy postaci. Dodatkowo, wszystkie nazwy z przygotowanego zbioru, napisane są cyrilicą, więc zapomnijcie o jakimkolwiek przywiązaniu do swojej wirtualnej persony. Ponadto, tak jak w przypadku LoA, tak i tutaj niektórych z Was może znudzić auto-tracking. Walki PvE wciąż nie wymagają jakiejkolwiek uwagi gracza. Urozmaiceniem jest natomiast PvP. W dowolnym czasie możemy zmierzyć się z innymi graczami na Arenie i poczuć dreszcz rywalizacji.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Świt Aniołów - Gameplay [HD]
Rise of Angels - Gameplay [Full HD]
Ski Jumps - symulator skoków narciarskich - recenzja video [Full HD]
Black Hole scene - video tematyczne
Generals Art of War - Gameplay [FullHD]
  • Sonda Świt Aniołów (Rise of Ang...
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze