Supremacy 1914

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: I Wojna Światowa (MMOSG)
  Grafika: 2D
  Producent: Bytro Labs
  Wydawca: Bigpoint Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2009
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     83. 7.0 Strategiczne
  9.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 0.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Supremacy 1914” jest grą strategiczną stworzoną przez Bytro Labs i wydaną przez znane niemieckie studio komputerowe Bigpoint. Jej premiera miała miejsce 6 września 2009 roku. Jest to tytuł przeznaczony na przeglądarki internetowe. Akcja „Supremacy 1914” osadzona jest w realiach I wojny światowej.

Zadaniem gracza jest zarządzanie jednym z państw zaangażowanych w ów konflikt. Świat gry składa się z regionów, w których można stawiać nowe budynki i rozwijać infrastrukturę. Ważną częścią rozgrywki jest oczywiście toczenie bitew. Trzon armii stanowi piechota wspierana przez artylerię. Kolejną ważną częścią „Supremacy 1914” jest polityka. Gracze uwikłani są w liczne intrygi, wysyłają i identyfikują szpiegów oraz łączą się w sojusze. Co interesujące, w grze pojawia się też specjalny dziennik „The Daily News”, w którym poza skrótem aktualnych wydarzeń, pojawiają się również artykuły pisane przez graczy.

„Supremacy 1914” jest grą, która nie wymaga płacenia comiesięcznego abonamentu. Twórcy wprowadzili jednak specjalną walutę, którą można kupić za rzeczywiste pieniądze. Dzięki niej, gracze mogą korzystać ze specjalnych bonusów, które w pewnym stopniu ułatwiają rozgrywkę.

video

Supremacy 1914 - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Supremacy 1914
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.