Steel Legions

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Steampunk (Action MMO)
  Grafika: 3D
  Producent:
  Wydawca: Splitscreen Studios
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2012
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     390. 0.0 Shootery
  42.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  0
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Steel Legions” jest darmową grą opracowaną i wydaną przez niemieckie studio gier komputerowych Spliscreen Studios. Jej premiera miała miejsce w 2012 roku. Jest to tytuł przeznaczony dla użytkowników przeglądarek internetowych, dostępny w kilku wersjach językowych. Liczba zarejestrowanych kont przekroczyła dwa miliony.

„Steel Legions” jest grą nastawioną na tryb PvP. Świat gry przesączony jest wręcz steampunkowymi klimatami. Gracze mają za zadanie poprowadzenie wielkiej maszyny wojennej do walki po stronie jednej z czterech frakcji. Twórcy gry przygotowali wiele możliwości ulepszania swoich maszyn.

Ważną częścią rozgrywki w „Steel Legions” jest zdobywanie dwóch podstawowych surowców: stali i ropy. W steampunkowej erze jest ich coraz mniej, gdyż są one używane na potęgę przy korzystaniu z paliwożernych pojazdów operowanych przez kilka osób. Gracze muszą znajdywać czas na jednoczesne poszukiwanie potrzebnych zasobów i udział w bitwach o dominację.

Aby zagrać w „Steel Legions” nie trzeba uiszczać comiesięcznych opłat abonamentowych. Dostępna jest za to opcja dobrowolnych mikropłatności. W zamian za rzeczywiste pieniądze, gracze mogą skorzystać z różnych ułatwień i zdobywać dodatkowe przedmioty.

video

Steel Legions - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 1 komentarz
• 2019-02-06 06:13:36

Gra wiecznie nie pracuje jak powinna. A to nie dostajesz PE, A to turniej zatrzymuje się po kwalifikacjach na 2 dni , wieczne problemy i brak nadzoru twórców. 2 na 10 za chęci !!!

 • Sonda Steel Legions
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.