Stardoll • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Stardoll

gra Stardoll

Gatunek: Inne
Tematyka: Lalki do ubierania
Grafika: 3D
Producent: Stardoll AB
Wydawca: Mattias Miksche, Stardoll AB
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2006
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa (mikropłatności)
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 416. WG GATUNKU Inne
89.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.0

Stardoll to gra internetowa, która stanowi wirtualną wersję pomysłu na ubieranie papierowych lalek. Strona powstała w 2006 roku, a w 2015 ogłoszono, że liczba graczy przekroczyła ponad 360 milionów. Stardoll została stworzona przede wszystkim z myślą o dziewczynach, w wieku od 6 do 17 lat. Dzieci poniżej 10 roku mogą zakładać specjalne bezpieczne konta.

Gra opiera się na ubieraniu wirtualnych lalek, kupowaniu odzieży, kosmetyków, a także urządzaniu własnego pokoju czy też domu, w którym głównie funkcjonuje stworzona postać lalki. Gracze mogą również wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami i porouzmiewać się z nimi. Czatowanie z innymi użytkownikami, dołączanie do klubów czy też chodzenie na imprezy jest możliwe dla użytkowników powyżej 10 roku. Młodsi nie mogą tego robić, na czym właśnie polega idea bezpiecznego konta.

Gra jest darmowa wspierana mikropłatnościami. Każdego dnia zdobywa się niewielką sumę pieniędzy – wirtualną walutę, między innymi za ocenianie zdjęć innych czy też udział w głosowaniach. Ci, którzy chcą natomiast pozwolić sobie na więcej i wyższe wirtualne zarobki, mogą skorzystać z płatnych opcji.

Świat Stardoll wyróżnia się pod tym względem, że można tutaj nabywać odpowiedniki prawdziwych marek i kolekcji, jakie spotykamy w świecie rzeczywistym. Wykupiony pakiet Superstar pozwala między innymi na projektowanie własnych ubrań.  

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Stardoll - Gameplay [HD]
Stardoll - Gameplay 1 [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Stardoll
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze