Star Federation • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Star Federation

gra Star Federation

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Kosmiczna strategia przeglądarkowa
Grafika: 2D
Producent: ZFGames
Wydawca: ZFGames
Platformy: PC
Premiera: 2017
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 88. WG GATUNKU Strategiczne
19.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 7.3

Star Federation to darmowa gra online, która jest dostępna z poziomu przeglądarki. W grze, podobnie jak w wielu innych podobnych do niej produkcjach, staniemy przed szeregiem wyborów, z których wiele dotyczy kwestii ekonomicznych i strategicznych. Choć interfejs na pierwszy rzut oka wydaje się być wielki i nieokiełznany, to nie ma się czym martwić. Mamy tu do czynienia z pełnoprawną produkcją, która zabierze nas na epicką kosmiczną przygodę!

Star Federation, choć jest grą darmową, zawiera w sobie szereg elementów, które przyciągają graczy do wielkich i kosztownnych produkcji. Rozgrywkę zaczynamy od wybrania jednej z ośmiu grywalnych ras postaci. Każda z nich ma swoje cechy i tzw. perki, które niekiedy mogą być utrudnieniem, a w innych wypadkach uratują nam skórę. Poza tym, w grze zaimplementowano zaawansowany system ekonomii. Ta oczywiście działa w oparciu o decyzje podejmowane przez graczy. Musimy zrozumieć to, jak działa uniwersum gry i przewidywać zachowania innych użytkowników. 

Poza ekonomią i rozwojem, czeka nas również ścieżka wojenna. W tym wypadku niezbędne okażą się środki przymusu bezpośredniego, jak choćby statki i siła ognia. Nie można jednak zapomnieć o dyplomacji i sojuszach! Te mogą okazac się niezbędne do osiagnięcia upragnionego sukcesu i zwycięstwa.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Star Federation
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze