Star Conflict • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Star Conflict

gra Star Conflict

Gatunek: Shootery
Tematyka: Walki kosmiczne
Grafika: 3D
Producent: Star Gem Inc.
Wydawca: Gaijin Entertainment
Platformy: Windows
Premiera: 2014
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 42. WG GATUNKU Shootery
10.
ILOŚĆ GŁOSÓW 5
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 7.7

Kosmiczny symulator z dynamiczną rozgrywką

Star Conflict to napakowana akcją, symulacyjna gra MMO, która daje graczom możliwość wcielenia się w role elitarnych pilotów biorących udział w licznych potyczkach międzyplanetarnych. Za jej powstaniem stoi studio komputerowe Star Gem, które należy do wydawcy Gaijin Entertainment. Jej premiera miała miejsce 4 września 2014 roku. Jest to produkcja darmowa, oparta na modelu dobrowolnych mikrotransakcji.
Star Conflict - gra strategiczna w kosmosie MMO
Star Conflict cechuje się dość rozbudowaną fabułą. Minęły trzy tysiące lat, odkąd pierwsi koloniści opuścili Ziemię. Teraz galaktyka podzielona jest między zmilitaryzowanymi imperiami gwiezdnymi, a niezależnymi grupami najemników. W oddalonym zakątku galaktyki - Sektorze 1337, strefie umarłych - znajduje się zapomniany świat. Odnaleziono tutaj ruiny wielkiej cywilizacji obcych. Ogromne fabryki i rozległe miasta, które teraz ulegają zniszczeniu. Pola, na których ongiś odbywały się wspaniałe bitwy, pokrywają szczątki statków. Lecz nie ma tam żywej duszy. Wszystko uległo zniszczeniu przez tajemniczy Kataklizm - pulsującą anomalię, która wypaliła wszelkie życie w sektorze.
Star Conflict - gra strategiczna w kosmosie MMO
Lecz to nie zatrzymuje rasy ludzkiej - nowego „władcy” Wszechświata. Najemnicy i poszukiwacze przygód zlecieli się do sektora, żeby bez względu na zagrożenie odnaleźć porzucone w ruinach artefakty. Wielu przepadło - łącznie z członkami potężnie uzbrojonych ekspedycji - lecz ci, co zdołali wrócić, odnaleźli niewyobrażalne bogactwa. Dlatego kolejni łupieżcy przybywają do sektora, żeby znaleźć i walczyć o skarby obcych.Star Conflict - gra strategiczna w kosmosie MMO
Rozgrywka w Star Conflict polega na objęciu dowodzenia nad przeróżnymi statkami bojowymi, od lekkich jednostek szpiegowskich po ciężkie fregaty, uzbrojone w działa i rakiety. Z czasem, gracze mogą posiadać swoją własną flotyllę. Twórcy zadbali o szeroki wybór aktywności w grze. Piloci mogą opuszczać stacje i podróżować wokół kolonii kosmicznych, atakowanych przez prastarą rasę obcych. Mogą również wykonywać liczne zadania, zbierać cenne przedmioty, tworzyć nowe moduły i statki, a także spotykać innych graczy, toczyć z nimi bitwy kosmiczne bądź łączyć siły w walce przeciwko piratom i obcym.
Star Conflict - gra strategiczna w kosmosie MMO
Każdy statek w Star Conflict ma swoje zastosowanie w strategicznych misjach - badanie okolicy, ciche polowanie na wrogów, korzystanie ze wsparcia sojuszników. W grze występuje imponujący arsenał broni i gadżetów, a także możliwość tworzenia przydatnych na polu bitwy przedmiotów i statków. Gracze mogą również formować sojusze i korporacje, które walczą między sobą o władanie nad poszczególnymi terytoriami.
Star Conflict - gra strategiczna w kosmosie MMO

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Star Conflict - Invasion trailer [Full HD]
Caliber - Nowy TPS od Wargaming - Gameplay [Full HD]
Caliber - Gameplay [Full HD]
Caliber - New Trailer [Full HD]
Caliber  - Trailer Official [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FURY
  • Sonda Star Conflict
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze