Star Conflict

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Walki kosmiczne
  Grafika: 3D
  Producent: Star Gem Inc.
  Wydawca: Gaijin Entertainment
  Platformy: Windows
  Premiera: 2014
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     42. 7.4 Shootery
  11.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  5
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Star Conflict” to napakowana akcją, symulacyjna gra massively multiplayer online, która daje graczom możliwość wcielenia się w role elitarnych pilotów, biorących udział w licznych potyczkach międzyplanetarnych. Za jej powstaniem stoi studio komputerowe Star Gem, które należy do rosyjskiego wydawcy Gaijin Entertainment. Jej premiera miała miejsce 4 września 2014 roku. Jest to produkcja darmowa, oparta na modelu dobrowolnych mikrotransakcji.

„Star Conflict” cechuje się dość rozbudowaną fabułą. Minęły trzy tysiące lat, odkąd pierwsi koloniści opuścili Ziemię. Teraz galaktyka podzielona jest między zmilitaryzowanymi imperiami gwiezdnymi, a niezależnymi grupami najemników. W oddalonym zakątku galaktyki - Sektorze 1337, strefie umarłych - znajduje się zapomniany świat. Odnaleziono tutaj ruiny wielkiej cywilizacji obcych. Ogromne fabryki i rozległe miasta, które teraz ulegają zniszczeniu. Pola, na których ongiś odbywały się wspaniałe bitwy, pokrywają szczątki statków. Lecz nie ma tam żywej duszy. Wszystko uległo zniszczeniu przez tajemniczy Kataklizm - pulsującą anomalię, która wypaliła wszelkie życie w sektorze.

Lecz to nie zatrzymuje rasy ludzkiej - nowego „władcy” Wszechświata. Najemnicy i poszukiwacze przygód zlecieli się do sektora, żeby bez względu na zagrożenie odnaleźć porzucone w ruinach artefakty. Wielu przepadło - łącznie z członkami potężnie uzbrojonych ekspedycji - lecz ci, co zdołali wrócić, odnaleźli niewyobrażalne bogactwa. Dlatego kolejni łupieżcy przybywają do sektora, żeby znaleźć i walczyć o skarby obcych.

Rozgrywka w „Star Conflict” polega na objęciu dowodzenia nad przeróżnymi statkami bojowymi, od lekkich jednostek szpiegowskich po ciężkie fregaty, uzbrojone w działa i rakiety. Z czasem, gracze mogą posiadać swoją własną flotyllę. Twórcy zadbali o szeroki wybór aktywności w grze. Piloci mogą opuszczać stacje i podróżować wokół kolonii kosmicznych, atakowanych przez prastarą rasę obcych. Mogą również wykonywać liczne zadania, zbierać cenne przedmioty, tworzyć nowe moduły i statki, a także spotykać innych graczy, toczyć z nimi bitwy kosmiczne bądź łączyć siły w walce przeciwko piratom i obcym.

Każdy statek w „Star Conflict” ma swoje zastosowanie w strategicznych misjach - badanie okolicy, ciche polowanie na wrogów, korzystanie ze wsparcia sojuszników. W grze występuje imponujący arsenał broni i gadżetów, a także możliwość tworzenia przydatnych na polu bitwy przedmiotów i statków. Gracze mogą również formować sojusze i korporacje, które walczą między sobą o władanie nad poszczególnymi terytoriami.

video

Star Conflict - Dogs of War [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 4
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Star Conflict
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.