Star Conflict • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Star Conflict

gra Star Conflict

Gatunek: Shootery
Tematyka: Walki kosmiczne
Grafika: 3D
Producent: Star Gem Inc.
Wydawca: Gaijin Entertainment
Platformy: Windows
Premiera: 2014
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 41. WG GATUNKU Shootery
8.
ILOŚĆ GŁOSÓW 5
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 7.7

Star Conflict to napakowana akcją, symulacyjna gra massively multiplayer online, która daje graczom możliwość wcielenia się w role elitarnych pilotów, biorących udział w licznych potyczkach międzyplanetarnych. Za jej powstaniem stoi studio komputerowe Star Gem, które należy do rosyjskiego wydawcy Gaijin Entertainment. Jej premiera miała miejsce 4 września 2014 roku. Jest to produkcja darmowa, oparta na modelu dobrowolnych mikrotransakcji.

Star Conflict cechuje się dość rozbudowaną fabułą. Minęły trzy tysiące lat, odkąd pierwsi koloniści opuścili Ziemię. Teraz galaktyka podzielona jest między zmilitaryzowanymi imperiami gwiezdnymi, a niezależnymi grupami najemników. W oddalonym zakątku galaktyki - Sektorze 1337, strefie umarłych - znajduje się zapomniany świat. Odnaleziono tutaj ruiny wielkiej cywilizacji obcych. Ogromne fabryki i rozległe miasta, które teraz ulegają zniszczeniu. Pola, na których ongiś odbywały się wspaniałe bitwy, pokrywają szczątki statków. Lecz nie ma tam żywej duszy. Wszystko uległo zniszczeniu przez tajemniczy Kataklizm - pulsującą anomalię, która wypaliła wszelkie życie w sektorze.

Lecz to nie zatrzymuje rasy ludzkiej - nowego „władcy” Wszechświata. Najemnicy i poszukiwacze przygód zlecieli się do sektora, żeby bez względu na zagrożenie odnaleźć porzucone w ruinach artefakty. Wielu przepadło - łącznie z członkami potężnie uzbrojonych ekspedycji - lecz ci, co zdołali wrócić, odnaleźli niewyobrażalne bogactwa. Dlatego kolejni łupieżcy przybywają do sektora, żeby znaleźć i walczyć o skarby obcych.

Rozgrywka w Star Conflict polega na objęciu dowodzenia nad przeróżnymi statkami bojowymi, od lekkich jednostek szpiegowskich po ciężkie fregaty, uzbrojone w działa i rakiety. Z czasem, gracze mogą posiadać swoją własną flotyllę. Twórcy zadbali o szeroki wybór aktywności w grze. Piloci mogą opuszczać stacje i podróżować wokół kolonii kosmicznych, atakowanych przez prastarą rasę obcych. Mogą również wykonywać liczne zadania, zbierać cenne przedmioty, tworzyć nowe moduły i statki, a także spotykać innych graczy, toczyć z nimi bitwy kosmiczne bądź łączyć siły w walce przeciwko piratom i obcym.

Każdy statek w Star Conflict ma swoje zastosowanie w strategicznych misjach - badanie okolicy, ciche polowanie na wrogów, korzystanie ze wsparcia sojuszników. W grze występuje imponujący arsenał broni i gadżetów, a także możliwość tworzenia przydatnych na polu bitwy przedmiotów i statków. Gracze mogą również formować sojusze i korporacje, które walczą między sobą o władanie nad poszczególnymi terytoriami.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Star Conflict - Invasion trailer [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Star Conflict
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze