STALKER Online • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

STALKER Online

gra STALKER Online

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Survival RPG
Grafika: 3D
Producent: BigWorld Technology
Wydawca: BigWorld Technology
Platformy: PC
Premiera: 2015
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 273. WG GATUNKU MMORPG
17.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 6.8
OCENA REDAKCJI 7.3

STALKER Online to pełnokrwisty survivalowy RPG. Akcja tytułu została osadzona w XXI wieku w alternatywnej rzeczywistości. Kiedy doszło do wybuchu w elektrowni w Czarnobylu teren wokół niej został skażony radioaktywnym pyłem, przez co stał się niezwykle niebezpieczny. Strefa wokół elektrowni tzw. Zona została buforem, który gromadzi wszelkie plugastwo, które narodziło się po wybuchu. Strefa skażona jest niezwykle nieprzystępna i niebezpieczna. Prócz wcześniej wspominanych zmutowanych zwierząt i potworów na śmiałków czekają różnorakie inne anomalie, które dodatkowo urozmaicają świat. Po co w takim razie w ogóle zapuszczać się w tę strefę? Przede wszystkim ze względu na artefakty. Są to przedmioty z pozoru zwykłe, które poprzez wybuch w elektrowni stały się zdecydowanie mniej zwykłe i zyskały specjalne właściwości potrafią leczyć rany, zmniejszać promieniowanie itd.

Twórcy gry właśnie wrzucają nas do tego nieprzyjaznego świata jako stalkerów, śmiałków, którzy napędzani chęcią zysków (wcześniej wspomniane artefakty na czarnym rynku osiągają niebotyczne kwoty) zapędzają się nawet w najdziksze rejony Zony. Naszym zadaniem jest po prostu przetrwać. Twórcy Stalker Online przygotowali duży otwarty świat i wbrew pozorom nie jest to tylko teren zalesiony, lecz także zurbanizowany, pustkowia czy małe wioski, więc z całą pewnością nikt nie będzie się nudził zwiedzając Zonę. Oczywiście na naszej drodze prócz fauny i flory samej strefy możemy napotkać innych graczy i w zależności od naszych decyzji możemy wejść z nimi w konflikt, ale równie dobrze zawrzeć sojusz i handlować.

Pod względem technicznym produkcja wygląda dosyć przeciętnie, oczywiście ze względu na duży otwarty świat i chęć maksymalnego obniżenia wymagań sprzętowych oprawa graficzna straciła nieco na jakości. Jednak całość nadrabia klimatem, przytłumione kolory, zmienne warunki pogodowe to wszystko buduje odpowiedni nastrój produkcji. Warto dodać, że mimo iż świat gry i mechanika produkcji niezwykle przypomina produkcję ukraińskiego studia GSC Game World pod tytułem S.T.A.L.K.E.R oba tytuły nie są ze sobą nawet luźno powiązane. STALKER Online zadebiutowało w grudniu 2015 roku na komputerach osobistych, jest to tytuł dystrybuowany w systemie free-to-play i jest dostępny tylko i wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

STALKER Online gameplay [Full HD]
Mech Arena: Robot Showdown - Online Shooter - Trailers & Commercials [Full HD]
Mech Arena: Robot Showdown - Official Commercial - Like A Pro [Full HD]
Mech Arena: Robot Showdown - Gameplay - Best Squad [Full HD]
 Mech Arena: Robot Showdown - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - CALIBER
  • Sonda STALKER Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze