STALKER Online

 • Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Survival RPG
  Grafika: 3D
  Producent: BigWorld Technology
  Wydawca: BigWorld Technology
  Platformy: PC
  Premiera: 2015
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Free to play
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     200. 6.3 MMORPG
  24.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

STALKER Online to pełnokrwisty survivalowy RPG. Akcja tytułu została osadzona w XXI wieku w alternatywnej rzeczywistości. Kiedy doszło do wybuchu w elektrowni w Czarnobylu teren wokół niej został skażony radioaktywnym pyłem, przez co stał się niezwykle niebezpieczny. Strefa wokół elektrowni tzw. Zona została buforem, który gromadzi wszelkie plugastwo, które narodziło się po wybuchu. Strefa skażona jest niezwykle nieprzystępna i niebezpieczna. Prócz wcześniej wspominanych zmutowanych zwierząt i potworów na śmiałków czekają różnorakie inne anomalie, które dodatkowo urozmaicają świat. Po co w takim razie w ogóle zapuszczać się w tę strefę? Przede wszystkim ze względu na artefakty. Są to przedmioty z pozoru zwykłe, które poprzez wybuch w elektrowni stały się zdecydowanie mniej zwykłe i zyskały specjalne właściwości potrafią leczyć rany, zmniejszać promieniowanie itd.

Twórcy gry właśnie wrzucają nas do tego nieprzyjaznego świata jako stalkerów, śmiałków, którzy napędzani chęcią zysków (wcześniej wspomniane artefakty na czarnym rynku osiągają niebotyczne kwoty) zapędzają się nawet w najdziksze rejony Zony. Naszym zadaniem jest po prostu przetrwać. Twórcy Stalker Online przygotowali duży otwarty świat i wbrew pozorom nie jest to tylko teren zalesiony, lecz także zurbanizowany, pustkowia czy małe wioski, więc z całą pewnością nikt nie będzie się nudził zwiedzając Zonę. Oczywiście na naszej drodze prócz fauny i flory samej strefy możemy napotkać innych graczy i w zależności od naszych decyzji możemy wejść z nimi w konflikt, ale równie dobrze zawrzeć sojusz i handlować.

Pod względem technicznym produkcja wygląda dosyć przeciętnie, oczywiście ze względu na duży otwarty świat i chęć maksymalnego obniżenia wymagań sprzętowych oprawa graficzna straciła nieco na jakości. Jednak całość nadrabia klimatem, przytłumione kolory, zmienne warunki pogodowe to wszystko buduje odpowiedni nastrój produkcji. Warto dodać, że mimo iż świat gry i mechanika produkcji niezwykle przypomina produkcję ukraińskiego studia GSC Game World pod tytułem S.T.A.L.K.E.R oba tytuły nie są ze sobą nawet luźno powiązane. STALKER Online zadebiutowało w grudniu 2015 roku na komputerach osobistych, jest to tytuł dystrybuowany w systemie free-to-play i jest dostępny tylko i wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

video

STALKER Online trailer [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda STALKER Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.
2019-02-12 14:11:47 Gówno