Spiral Knights • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Spiral Knights

gra Spiral Knights

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: Three Rings Design
Wydawca: SEGA
Platformy: Mac, Linux, Windows
Premiera: 2009
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 291. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
74.
ILOŚĆ GŁOSÓW 5
OCENA GRACZY 5.3
OCENA REDAKCJI 4.7

„Spiral Knights” jest internetową grą komputerową, za której stworzeniem stoi znane z kilku innych produkcji kalifornijskie studio Three Rings Design. Reprezentuje ona popularny ostatnimi czasy gatunek massively multiplayer online role-playing game. Jej światowa premiera miała miejsce 4 kwietnia 2011 roku, a jej wydawcą jest ciesząca się uznaniem wśród graczy z całego świata firma Sega.

Rozgrywka w „Spiral Knights” polega na wcieleniu się w kosmicznego rycerza, którego statek rozbija się na tajemniczej planecie Cradle. Sterowana przez gracza postać po przebudzeniu orientuje się, że jej wehikuł jest poważnie uszkodzony, a ekwipunek rozkradziony.

Główny nacisk postawiony jest w „Spiral Knights” na ekplorowaniu razem z innymi graczami przypominających mechanizm zegarka, wiecznie zmieniających się podziemi zwanych „The Clockworks”. Czekają tam na bohaterów liczni, wrogo do nich nastawieni przeciwnicy. W momencie, gdy gracze zdecydują się wziąć przerwę od wybijania kolejnych hord obcych, mogą oni znaleźć schronienie w lokacji zwanej Haven. Walki cechują się w „Spiral Knights” bardzo wyraźnym aspektem zręcznościowym, a rozwój postaci odbywa się poprzez zdobywanie coraz lepszego ekwipunku.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Spiral Knights - gameplay
Spiral Knights - drugi gameplay
Destiny 2 - New Gameplay [Full HD]
3DFuckDolls - Top 5 Adult Games
Cunt Empire - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
  • Sonda Spiral Knights
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze