Soltrio Solitaire • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Soltrio Solitaire

gra Soltrio Solitaire

Gatunek: Inne
Tematyka: Gra karciana
Grafika: 2D
Producent: Silver Creek Entertainment
Wydawca: Silver Creek Entertainment
Platformy: Xbox 360
Premiera: 2007
Polska wersja: NIE
Koszt gry: 40zł
Ograniczenia wiekowe: 3
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 366. WG GATUNKU Inne
71.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.3

Soltrio Solitaire to gra dla tych graczy, którzy uwielbiają karty, pasjansa i zabawę logiczną. Gra stanowi zestaw różnorodnych interpretacji klasycznego pasjansa, a także nowe odmiany, które mają zmienione zasady rozgrywki. Propozycja jest świetną opcją nie tylko dla fanów pasjansów znanych z systemów Windows, ale także dla graczy, którzy cenią sobie spokojną rozgrywkę, nierzadko wymagającą od nich logicznego myślenia. 

Gra Soltrio Solitaire oferuje osiemnaście sposobów rozgrywania pasjansa. Twórcy nie zapomnieli o najbardziej doświadczonych fanach, którzy preferują rozgrywkę klasyczną i dobrze znaną. Tak, znalazło się miejsce na uwielbianego Pasjansa Pająka i inne, które wszyscy doskonale znamy z komputerów z systemem Windows! Poza tym, gra umożliwia nam pobranie dodatkowych wariantów za pośrednictwem sieci Xbox Live. Dodatkowych wariacji jest około 100, więc zdecydowanie ciężko będzie doświadczyć monotonii.

Soltrio Solitaire to gra na podstawie bardzo prosty założeń - w końcu karcianych. Jest jedna podana w nowoczesny sposób, o czym świadczy grafika i udźwiękowienie. Takie postawienie sprawy gwarantuje, że nawet nie będąc wieloletnim fanem fanem gier karcianych, będziemy mogli świetnie się bawić. Gra zapewnia również tryb multiplayer, dzięki czemu rywalizacja online stoi przed nami otworem. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Soltrio Solitaire - Gameplay [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Soltrio Solitaire
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze