SNOW • Graj w Sportowe & wyścigi • Encyklopedia Gier

SNOW

gra SNOW

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Gra w stylu SSX
Grafika: 3D
Producent: Poppermost Productions / Wasted Studios
Wydawca: Crytek
Platformy: PC, PS4
Premiera: 2019
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 359. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
29.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.7

SNOW to darmowa gra wideo dostępna na PlayStation 4 oraz PC. Nazwa dość jasno sugeruje, że tematyką produkcji są sporty zimowe, a konkretniej zjazdy na nartach i deskach snowboardowych. W przeciwieństwie do innych gier o podobnej tematyce (jak Steep czy kultowe SSX), twórcy postawili nacisk na realizm. Ciekawostką jest to, że gra działa na silniku CryEngine 3. 

SNOW rozpoczyna się od tworzenia naszej postaci. Przypomina to tworzenie własnego i spersonalizowanego awatara w grze społecznościowej, gdyż możliwości edycji wyglądu i atrybutów wizualnych jest naprawdę sporo. Po wykreowaniu naszej cyfrowej podobizny możemy ruszać na stok. Świat gry skoncentrowany jest wokół jednej góry, która swym rozmachem była w stanie objąć nie tylko 4 stoki zjazdowe, ale także wiele dodatkowych atrakcji. Eksploracja w SNOW jest istotnym elementem gry, który nie tylko pozwala bawić się mechaniką jazdy, lecz również odkryć ciekawe miejsca. 

Gra pozwala nam na zabawę w dwóch trybach rozgrywki. Możemy oddać się fascynującym zjazdom samemu, lub wskoczyć do trybu Free Roam i bawić się przez Internet z napotkanymi graczami. Zdecydowanie największym atutem produkcji jest strona techniczna, za którą odpowiada zaawansowany silnik graficzny i fizyczny. Widać, że twórcy położyli duży nacisk na odpowiednie wykorzystanie posiadanej technologii. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

SNOW - Gameplay [FullHD]
Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda SNOW
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze