Smeet 3D Chat • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Smeet 3D Chat

gra Smeet 3D Chat

Gatunek: Inne
Tematyka: Wirtualna rzeczywistość
Grafika: 3D
Producent: Smeet
Wydawca: Smeet
Platformy: Windows, Linux, Mac
Premiera:
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 235. WG GATUNKU Inne
46.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.3
OCENA REDAKCJI 6.7

Smeet jest przeglądarkową grą MMO pochodzącą z Berlina i wydaną przez Smeet, w której bohaterowie mają za zadanie funkcjonować w świecie wirtualnym. Tworzą swoją postać od podstaw, wykonują codzienne czynności. Gracze zdobywają punkty, dzięki którym mają coraz więcej możliwości. Do tego mogą wchodzić w interakcje z innymi graczami.

Ciekawą opcją w grze jest wbudowany czat, który pozwala na zawieranie znajomości i porozumiewanie się z innymi wirtualnymi bohaterami. Dostępny jest tutaj czat ogólny, ale i czat prywatny. Ponadto można znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach, stworzyć własny pokój z czatem i tam zapraszać innych graczy.

Gra jest skonstruowana w taki sposób, by mogli się w niej odnaleźć również młodzi wirtualni bohaterowie. Trójwymiarowa grafika pozwala cieszyć się codzienną rozgrywką, a właściwie korzystaniem z szerokiej palety możliwości - od ubierania postaci, przez urządzanie czy też dekorowanie domu, a skończywszy na wcielaniu się w rolę gwiazdy showbiznesu. Gracze nadto mogą zająć się opieką nad wybranym, domowym pupilem. Przez cały czas rozgrywki zbierane są fame points, dzięki którym można przechodzić na wyższe poziomy i powiększać swój wirtualny dom. Gra nie toczy się jedynie w czterech ścianach, bowiem wirtualni bohaterowie z powodzeniem wybiorą się do centrum handlowego, tanecznych punktów i wielu innych miejsc.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Smeet 3D Chat - gameplay pierwszy [HD]
Smeet 3D Chat - gameplay drugi [HD]
Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
  • Sonda Smeet 3D Chat
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze