Smeet 3D Chat

 • Gatunek: Inne
  Tematyka: Wirtualna rzeczywistość
  Grafika: 3D
  Producent: Smeet
  Wydawca: Smeet
  Platformy: Windows, Linux, Mac
  Premiera:
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     187. 6.3 Inne
  40.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Smeet jest przeglądarkową grą MMO pochodzącą z Berlina i wydaną przez Smeet, w której bohaterowie mają za zadanie funkcjonować w świecie wirtualnym. Tworzą swoją postać od podstaw, wykonują codzienne czynności. Gracze zdobywają punkty, dzięki którym mają coraz więcej możliwości. Do tego mogą wchodzić w interakcje z innymi graczami.

Ciekawą opcją w grze jest wbudowany czat, który pozwala na zawieranie znajomości i porozumiewanie się z innymi wirtualnymi bohaterami. Dostępny jest tutaj czat ogólny, ale i czat prywatny. Ponadto można znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach, stworzyć własny pokój z czatem i tam zapraszać innych graczy.

Gra jest skonstruowana w taki sposób, by mogli się w niej odnaleźć również młodzi wirtualni bohaterowie. Trójwymiarowa grafika pozwala cieszyć się codzienną rozgrywką, a właściwie korzystaniem z szerokiej palety możliwości - od ubierania postaci, przez urządzanie czy też dekorowanie domu, a skończywszy na wcielaniu się w rolę gwiazdy showbiznesu. Gracze nadto mogą zająć się opieką nad wybranym, domowym pupilem. Przez cały czas rozgrywki zbierane są fame points, dzięki którym można przechodzić na wyższe poziomy i powiększać swój wirtualny dom. Gra nie toczy się jedynie w czterech ścianach, bowiem wirtualni bohaterowie z powodzeniem wybiorą się do centrum handlowego, tanecznych punktów i wielu innych miejsc.

video

Smeet 3D Chat - Trailer [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Smeet 3D Chat
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-01-16 18:19:25 oj z 10 lat temu to były dosłownie godziny spędzone na team huntach, robienie water taosow na db'ki i i przerzucanie eq na trojana, zeby sie ponapierdzielac. Fajne chwile, az zastanawiam sie czy nie sciagnac i cofnac sie troszke w czasie, Pozdrawiam
2019-01-15 01:32:31 zaluje ze gralem tylko na jednym serwerze ale mimo to udalo sie troche osiagnac po tym jak juz czlowiek ogarnie kazdy element gry. pakiet premium za grosze byl dobry ale nie robil miazdzacej przewagi. mozna bylo przezyc ten koszt a nocne eskapady i sledzenie wrogow z pobliskich miast bezcenne _ www.markthemasseur.co.uk
2018-12-22 16:46:02 nuda ale polecam