Słodki Flirt • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Słodki Flirt

gra Słodki Flirt

Gatunek: Inne
Tematyka: Symulator randek
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Beemoov
Wydawca: Beemoov
Platformy: Android, Microsoft Windows, Przeglądarka internetowa, iOS
Premiera: 2012
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play + mikropłatności
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 213. WG GATUNKU Inne
42.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.7
OCENA REDAKCJI 7.3

Słodki Flirt to symulator randek wydany przez studio Beemoov, które jest siecią wirtualnych, darmowych gier online dostępnych w formie przeglądarkowej i mobilnej. W grze wcielamy się w postać naszej głównej bohaterki, gdzie decyzje jakie przyjdzie nam podejmować zadecydują o przebiegu kolejnych wydarzeń. Podczas rozgrywki poznajemy różne postacie, otrzymujemy zadania do wykonania, a samo zakończenie odcinka zależy od przeprowadzonej przez nas konwersacji z danym chłopakiem. Na końcu odcinka mamy możliwość zdobycia jednej lub kilku ilustracji.

W grze dysponujemy PA czyli „punktami akcji”, które stanowią licznik codziennej gry. Ich liczba zmniejsza się, gdy klikamy na dialogi. Jednakże wartość punktów akcji jest odnawiana każdego dnia po zalogowaniu się do gry. Dodatkowo posiadamy również wartość pieniężną jaką są $. Pozwalają nam one na kupienie ubrań i różnych przedmiotów. Tak jak w przypadku punktów akcji, codziennie otrzymujemy 5$ po zalogowaniu się do gry.

Naszym głównym celem jest utrzymywanie dobrych stosunków z chłopakami, z którymi rozmawiamy. O tym, jak przebiega nasza rozmowa decyduje lovometr. Może on wzrastać lub maleć w zależności od tego jakie decyzje podejmiemy, czy też w co się ubierzemy. Im wyższy wskaźnik tym większe szanse na udaną randkę. Dodatkowo, w grze pojawia się wróżka, od której otrzymujemy dodatkowe pieniądze, punkty akcji, a nawet unikalne ubrania.  Prócz zwykłych rozmów otrzymujemy różne zadania polegające chociażby na zdobyciu informacji lub znalezieniu odpowiedniego przedmiotu.

Główna rozgrywka toczy się w szkole, lecz dysponujemy również mapą miasta mogąc w ten sposób udać się do Butiku, Jubilera i Banku, gdzie dokonamy zakupu ubrań, biżuterii, a także punktów aktywności i pieniędzy. Te ostatnie dostępne są w formie mikropłatności.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Słodki Flirt - Gameplay [HD]
Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
  • Sonda Słodki Flirt
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
    • Mikropłatności 0
    • W niektórych zadaniach należy kupić wybrany przedmiot 0
    • Długość gry ograniczona punktami akcji 0
 NEWSY
najnowsze