Skoki Narciarskie 2020 • Graj w Sportowe & wyścigi • Encyklopedia Gier

Skoki Narciarskie 2020

gra Skoki Narciarskie 2020

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Skoki narciarskie online
Grafika: 2D
Producent: SuperNova Interactive
Wydawca: Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.
Platformy: PC, Android, iOS
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 3
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 83. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
7.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 7.3

Skoki Narciarskie 2020 to bardzo prosta w swych założeniach gra online, za sprawą której gracze mogą wejść w buty skoczka narciarskiego i spróbować swoich sił na różnorodnych, wiernie odwzorowanych skoczniach narciarskich. Gra jest w pełni darmowa i dostępna chociażby z poziomu przeglądarki czy urządzeń mobilnych, a sterowanie w niej jest na tyle intuicyjne i proste, że bez problemu zabawę można rozpocząć bez wielkiego doświadczenia. Jednakże, aby zdobywać najwyższe miejsca i noty, niezbędny będzie trening. 

Gra Skoki Narciarskie 2020 została stworzona przez polskie studio SuperNova Interactive odpowiedzialne także za większy projekt o tematyce narciarskiej - Ski Jumps. Skoki 2020 wydane przez Ringier Axel Springer Polska (Grupa Onet.pl) odpowiadają potrzebom zarówno graczy niedzielnych, jak i tych bardziej zaangażowanych. Mniej doświadczeni fani skoków narciarskich z pewnością chwalić będą produkcję za niski próg wejścia. Do rozgrywki wymagane są w zasadzie trzy przyciski na klawiaturze, dzięki którym będziemy mogli się wybić, wylądować, a w międzyczasie również kontrolować pozycję lotu skoczka. Gracze bardziej doświadczeni natomiast ucieszą się, gdy zobaczą rozbudowany system rankingowy. Biorąc udział w zawodach na różnorodnych skoczniach, mogą oni zdobywać coraz to lepsze pozycje w ogólnoświatowym rankingu. 

Technicznie gra jest bardzo prosta i jest to jej zaleta. Grafika wydaje się być bardzo przejrzysta i czytelna, a całość przywodzi na myśl najlepsze czasy serii Deluxe Ski Jumping. Jest to jak najbardziej dobry kierunek inspiracji, bowiem fińska produkcja wychowała całe pokolenia graczy. Zabawa w Skoki Narciarskie 2020 jest prosta, przyjemna i potrafi angażować. Jest dostępna zarówno dla amatorów, jak i graczy lubiących wyzwania. Przede wszystkim jednak, jest w pełni darmowa i pozwala grać jako skoczek narciarski, zarówno w przeglądarce, jak i na urządzeniu mobilnym. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay
World of Chaos - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

 NEWSY
najnowsze