Ski Jumps • Graj w Sportowe & wyścigi • Encyklopedia Gier

Ski Jumps

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Skoki narciarskie
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: SuperNova Interactive
Wydawca: SuperNova Interactive
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2013
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 6. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
1.
ILOŚĆ GŁOSÓW 7
OCENA GRACZY 7.8
OCENA REDAKCJI 7.7

Ski Jumps to tytuł przygotowany z myślą o fanach skoków narciarskich - symulator lotów narciarskich. Tworzymy naszego zawodnika, trenujemy, a następnie zwyciężamy w licznych Turniejach. Jednak w praktyce życie skoczka narciarskiego nie jest wyściełane jedynie zwycięstwami, lecz również ogromnym wysiłkiem. By osiągnąć sukces każdy musi pracować, nie inaczej jest w przypadku skoczków. Taki schemat przedstawia Ski Jumps. Tutaj odpowiednio musimy przygotować naszego podopiecznego na kolejne konkursy Pucharu Świata, czy Turniej Czterech Skoczni.

Ważnym aspektem rozgrywki jest również odpowiednie przygotowanie fizyczne jak i to związane z technicznymi aspektami – odpowiedni dobór kombinezonu, nart. Ważne jest także dobre smarowanie nart. Te wszystkie elementy składają się na rozgrywkę w Ski Jumps, która w dłuższym kontekście potrafi dawać masę frajdy. Dzięki tej produkcji możemy szybko stać się rozpoznawalnym zawodnikiem na arenie międzynarodowej, zostać mistrzem świata i zapisać się do historii skoków narciarskich, a to wszystko za wyciągnięciem myszki i klawiatury.

Produkcja została okraszona prostą grafiką, jednak dzięki temu poszczególne opcje mamy zawsze pod ręką, a przy tym poruszenie się w gąszczu opcji nie jest specjalnie trudne. Do zagrania w ten tytuł wystarczy nam internetowa przeglądarka. Warto nadmienić, że Ski Jumps to tytuł stworzony przez Polaków i jak przystało na naszą rodzimą produkcję jest w całości po polsku.

Ciekawą opcją, która została wprowadzona wraz z ostatnią aktualizacją SKi Jumps są autografy znanych gwiazd skoków narciarskich, które można kolekcjonować i wymieniać na różnorodne usprawnienia i bonusy w grze. Z autografów można tworzyć kolekcje topowych reprezentacji w skokach narciarskich – Polski, Norwegii, Finlandii, Austrii, czy Japonii. Dzięki temu każdy ma okazję zdobyć autograf zarówno polskich, jak i zagranicznych skoczków narciarskich tj. Kamila Stocha, Piotra Żyły, Adama Małysza, ale także Thomasa Morgensterna, Gregora Schlierenzauera, Simona Ammanna i innych legend.
 

Niedawno wystartował świeży serwer NOWE IGRZYSKA!
Zobacz co się zmieniło w grze.

Chcesz zacząć przygodę ze Ski Jumps?
Zobacz poradnik dla rozpoczynających grę
.


Zbieraj autografy znanych gwiazd skoków narciarskich i wymieniaj je na bonusy w grze!
Zdobądź autograf Kamila Stocha, Piorta Żyły, Adama Małysza i twórz z nich własne kolekcje.

Ski Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY SPORTOWE.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME - Rise of Angels
  • Sonda Ski Jumps
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze