Ski Jumps • Graj w Sportowe & wyścigi • Encyklopedia Gier

Ski Jumps

gra Ski Jumps

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Skoki narciarskie gry
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: SuperNova Interactive
Wydawca: SuperNova Interactive
Platformy: WWW, PC, smartfon
Premiera: 2013
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 13. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
1.
ILOŚĆ GŁOSÓW 8
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 7.7

Symulator lotów za darmo

Ski Jumps to gra przygotowana dla miłośników skoków narciarskich - symulator lotów dostępny za darmo. Tworzymy własnego zawodnika, trenujemy, a następnie zwyciężamy w najbardziej prestiżowych konkursach takich jak Puchar Świata, czy Turniej Czterech Skoczni. Aby osiągnąć sukces należy zadbać o karierę i odpowiednio sie przygotować. Nie inaczej jest w przypadku skoczków, którzy dbają o formę oraz rozwijają indywidualne Specjalizacje mające wpływ na styl gry. Aktualnie Ski Jumps posiada dwa zupełnie odmienne tryby rozgrywki - Nowe Igrzyska (dla nowych uczestników) oraz Szybki Turniej (dla zaawansowanych graczy) - dzięki czemu można uczestniczyć w grze na różne sposoby.

Ważnym aspektem rozgrywki jest również odpowiednie przygotowanie fizyczne skoczka, jak i to związane z jego technicznymi aspektami – odpowiedni dobór wyposażenia w postaci kombinezonu, nart, gogli etc. Ważne jest także właściwe smarowanie nart i dobór odpowiedniego sztabu pomocników. Te wszystkie elementy składają się na bardzo ciekawą rozgrywkę w Ski Jumps, która w potrafi dawać masę frajdy. Dzięki tej produkcji możemy szybko stać się rozpoznawalnym zawodnikiem na arenie międzynarodowej, zostać Mistrzem Świata i zapisać się do historii skoków narciarskich, a to wszystko za wyciągnięciem myszki i klawiatury.

skijumping symulator skoków narciarskich recenzja

Oryginalna grafika & autografy skoczków

Produkcja została okraszona oryginalną i ciekawą grafiką dobrze oddającą klimat skoków narciarskich ski jumping. Interfejs jest przejrzysty, dzięki czemu poszczególne opcje mamy zawsze pod ręką, a przy tym poruszenie się w dużej ilości opcji nie jest specjalnie trudne. Do gry wystarczy nam internetowa przeglądarka lub smartfon. Warto nadmienić, że Ski Jumps to tytuł stworzony przez Polaków i jak przystało na naszą rodzimą produkcję jest w całości po polsku. Dla początkujących graczy przygotowany został przejrzysty zestaw porad w postaci multimediów i poradników wraz z obszernym FAQ. Dodatkowo na prowadzonym blogu publikowane są co chwilę aktualności z gry, konkursy oraz interesujące wiadomości o skijumpingu.

Ciekawą opcją, która została wprowadzona wraz z ostatnią aktualizacją gry są autografy znanych gwiazd skoków narciarskich, które można kolekcjonować i wymieniać na różnorodne usprawnienia i bonusy w grze. Z autografów można tworzyć kolekcje topowych reprezentacji w skokach narciarskich – Polski, Norwegii, Finlandii, Austrii, czy Japonii. Dzięki temu każdy ma okazję zdobyć autograf zarówno polskich, jak i zagranicznych skoczków narciarskich tj. Kamila Stocha, Piotra Żyły, Adama Małysza, ale także Thomasa Morgensterna, Gregora Schlierenzauera, Simona Ammanna i innych legend.

Skijumping skoki narciarskie skijump gra online
 

skijump menedżer skoków narciarskich online

Niedawno wystartował świeży serwer NOWE IGRZYSKA!
Zobacz co się zmieniło w grze.

Ski Jump Game symulator skoków online

Chcesz zacząć przygodę ze Ski Jumps?
Zobacz poradnik dla rozpoczynających grę
.

skijump gra menadżer skoków narciarskichZbieraj autografy znanych gwiazd skoków narciarskich i wymieniaj je na bonusy w grze!
Zdobądź autograf Kamila Stocha, Piorta Żyły, Adama Małysza i twórz z nich własne kolekcje.

TOP GRY SPORTOWE ONLINE SPORTSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY SPORTOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

top gry wieloosobowe polskie multiplayer za darmoSki Jumps znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 POLSKIE GRY WIELOOSOBOWE
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

Czytaj ekskluzywny wywiad z twórcami gry,
w którym zdradzają sekrety związane z przyszłością Ski Jumps!

 

Ski Jumping skoki narciarskie gra online

 

ZESTAWIENIA GIER W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH, KTÓRE OPISUJĄ SKI JUMPS

 

Skoki narciarskie gra online - gry narciarskieski jumping najlepsze gry online pl Gry skoki narciarskie darmowe

Ski Online skoki gry narciarskiegry narciarskie i zimowe ski jumps

*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Ski Jumps
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze