Ski Jump Simulator • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Ski Jump Simulator

gra Ski Jump Simulator

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Gra w skoki narciarskie
Grafika: 2D
Producent: SuperNova Interactive
Wydawca: SuperNova Interactive
Platformy: WWW, PC, smartfon
Premiera: TBA [jesień 2021]
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 3. WG GATUNKU MMORPG
1.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.9
OCENA REDAKCJI 8.3

Kultowa "Gra w Małysza" w nowym wydaniu MMORPG!

Ski Jump Simulator to idealna propozycja dla fanów gier sportowych, jak i również rywalizacji online na najwyższym poziomie. Po wielu innych produkcjach nadszedł czas na grę, która łączy w sobie najlepsze cechy skoków narciarskich i gier pokochanych przez graczy.
Ski Jump Simulator - Skoki narciarskie - Gra w Małysza
Ski Jump Simulator to dzieło firmy SuperNova Interactive powstałe z myślą o fanach skoków narciarskich. Gra łączy w sobie elementy zręcznościowe, znane z takich produkcji jak Deluxe Ski Jump, przy okazji dodając do tego zaawansowany aspekt prowadzenia kariery skoczka. W Ski Jump Simulator nie zabraknie zatem zarządzania ekwipunkiem, zabawy i aktywności poza skocznią, czy po prostu szaleństwa na zeskoku. Wszystko to okraszone nie tylko niezwykłym modelem sterowania, ale również oryginalną i miłą dla oka grafiką oraz godnymi podziwu rozwiązaniami technicznymi.

Ski Jump Simulator - gra w małysza - game dev

Pieczołowicie przygotowane i odtworzone skocznie

Twórcy gry dołożyli wielu starań do tego, aby świat gry pochłonął nas w całości. Dlatego w Ski Jump Simulator zobaczymy nie tylko skocznie. Poza nimi przygotowano wiele użytecznych budynków, w których nasz zawodnik może spędzić czas – na przykład modernizując swój sprzęt w Warsztacie. Najważniejszym elementem są jednak same obiekty sportowe do skakania. Tutaj gra może pochwalić się niezwykłym zróżnicowaniem skoczni. Każda jest inna, posiada własną specyfikę i wymagania odnośnie naszych umiejętności. Dlatego też po perfekcyjnym opanowaniu jednego obiektu nie będziemy automatycznie skakali świetnie na innym. Skocznie różnią się m.in. kątem nachylenia, długością rozbiegu, a nawet warunkami atmosferycznymi, które mogą nas tam spotkać!

Ski Jump Simulator - skoki narciarskie gra jumping

Warunki atmosferyczne to również ogromna zaleta gry. Są generowane dynamicznie i niejednokrotnie nas zaskoczą. Zmiana wiatru, czy opadów w trakcie trwania zawodów będą stanowić nie lada wyzwanie, z którym poradzą sobie gracze zaprawieni w... skakaniu. Efekt jest niezwykły – szczególnie, gdy nad zeskokiem pojawia się burza z piorunami! Podobnie realistycznie wygląda sprawa fizyki skoku narciarskiego. Składa się na nią aż 10 różnych czynników, które wpływają na zachowanie zawodnika np. w trakcie zjazdu, lotu czy lądowania. Podobnie sprawa wygląda w trakcie upadków, choć tych nikomu nie życzymy!

Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie online

Realistyczna fizyka skoku narciarskiego

To oczywiście nie wszystko, bowiem Ski Jump Simulator to nie tylko skakanie. Gra oferuje nam pasjonujący tryb fabularny, dzięki któremu będziemy mogli wcielić się w młodego skoczka narciarskiego i towarzyszyć mu przez całą jego karierę. Rozgrywkę rozpoczniemy jako Junior, a wraz ze zdobywaniem doświadczenia i umiejętności, podejmiemy starty w coraz bardziej wymagających zawodach aż do osiagnięcia najwyższego tytułu Legendy Skoków. Gra pozwoli nam wygrywać nawet Puchar Świata, czy Turniej Czterech Skoczni! Jeżeli komuś i tak brakuje rywalizacji, może spróbować swoich sił w zawodach online, dzięki którym zmierzy się z graczami z całego świata. Wszystko to w przeglądarce, dzięki czemu Ski Jump Simulator jest dostępny dla każdego!

Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie

Wspomniany aspekt online to prawdziwa wisienka na torcie, jakim jest Ski Jump Simulator. Gracz będzie mógł oddać się rywalizacji multiplayer z innymi zawodnikami z całego świata. Po raz pierwszy w historii gier wideo możemy oddać się rywalizacji w tego typu grze, jednocześnie mając do dyspozycji pełną kontrolę nad skoczkiem! Gra w Małysza? Zdecydowanie tak, a nawet wiele więcej. W końcu Ski Jump Simulator można śmiało nazwać grą MMORPG z uwagi na zaawansowany system zarządzania m.in. swoim sprzętem. Do tego wszystkiego dodajmy rozbudowany system sterowania skoczkiem narciarskim w każdej fazie lotu. Jeżeli marzyliście o zdobyciu Kryształowej Kuli, to tutaj możecie tego śmiało dokonać – wszystko odbywa się na świetnie zaprojektowanych skoczniach, które są pieczołowitym odzwierciedleniem rzeczywistych obiektów tego typu z całego świata.

Ski Jump Simulator - gra ski jumping skoki

Kliknij na grafikę powyżej, aby zapoznać się także z recenzją gry w stylu RETRO.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]
Destiny 2 - New Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
  • Sonda Ski Jump Simulator
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
    • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 0
    • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
    • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowsze